Reklama

20. 03. 2018

Dnes má svátek: Světlana
neděle, 22 prosinec 2013 13:28

Vyrazte do Chorvatska na kávu

Zamýšlíte se, do jakých končit vyrazit během příštího léta? Rádi byste však navštívili raději přímořské destinace, kde se budete moci oddávat nejenom dlouhým procházkám po pláži a koupání, ale také popíjení večerní lahodné kávy u baru?


Tyto předpoklady a mnohé další vám může nabídnout Chorvatsko, které je aktuálně nabízeno za výhodnou cenu, jež může ušetřit vám nebo celé vaší rodině poměrně značné množství finančních prostředků. Nuže nezbývá tedy, než zarezervovat letní dovolenou a představovat si, co vás v takové zemi čeká.


Lahodná káva u přímořského baru.
Jen si to představte sami. Celý den poznáváte zákoutí oblasti, kde budete nocovat, poté se věnuje celodenním aktivitám a relaxaci u moře a večer půjdete odpočívat a konverzovat do místního baru či jiného restauračního zařízení.

Posadíte se na barové židličky v moderním provedení a začnete načerpávat noční atmosféru přímořského prostředí. Dech beroucí panoramata, svěží mořský vzduch a výtečné nápoje, které vám budou servírovány, jako na zlatém podnosu.


Káva dle vlastního gusta
A přesně na konci tohoto krásného večera, případně v jeho průběhu si dáte to, po čem sníte již nyní. Bude to lahodná káva Lavazza, kterou si vychutnáte právě při všem výše zmíněném. Doušek prvotřídního nápoje, jež pouze umocní onu jedinečnou a nezapomenutelnou atmosféru. Tak nějak může vypadat vaše letní dovolená v Chorvatsku.

Jak sami můžete správně tušit, své slunné zážitky má každý plně ve své moci, proto neváhejte a plánujte rodinnou dovolenou již nyní a s řádným předstihem. Vyrazte do míst zaslíbených, kde vám nebude chybět opravdu nic, ať už jde o komfort, špičkovou gastronomii a samozřejmě i lahodnou kávu Lavazza.

Dopřejte své budoucí dovolené mnohem příjemnější a záživnější podobu, na kterou jen tak nezapomenete.

 

PR článek

yuki

Energetickou společnost

Si vyberte podle kvalitních recenzí a hodnocení.