Reklama

20. 11. 2018

Dnes má svátek: Nikola
čtvrtek, 05 červenec 2018 09:22

Weekamp Doors - Manažera kvality

Weekamp Doors, firma s 15 - letou tradicí. Společnost se zázemím v Holandsku a sesterskou společností v Indonésii. Ač situována „ Na Kopci“ tak přesto v dojezdové vzdálenosti. Přední zaměstnavatel Valašskoklobucka a Hornolidečska.


Právě u nás získáte nadstandartní benefity a práci s tak krásným materiálem jako je dřevo.
Právě tato firma hledá
Manažera kvality


Co se stane Vaším denním chlebem?
Budete mít na starost oddělení kvality s menším týmem lidí. Vy budete ten/ta, kdo bude stanovovat a vyhodnocovat cíle kvality i jejich plnění. Budete řídit proces budování, udržování a rozvoje systému kvality. V rámci svých pracovních povinností absolvujete zahraniční cesty. I Vy budete pomáhat posunovat společnost dál.


Co byste měl/a umět a znát?
Máte alespoň středoškolské vzdělání a plynulou angličtinu? Pokud ano, čtěte dál. Máte zkušenost s kvalitou, případně s certifikací ISO? Jste technický zdatný/á? Jste systematický vytrvalý člověk zaměřený na detaily. Právě jste se stal téměř ideálním kandidátem. Vedl/a jste v minulosti malý tým lidí? Nedělá Vám problém čtení výkresové dokumentace? Pak jste značka ideál.


Co pro Vás uděláme my?
Budete mít stabilní a perspektivní práci u nadnárodní společnosti a k tomu odpovídající mzdové ohodnocení. Také Vás čeká příjemný kolektiv a zajímavá, různorodá práce.


Tak jako všem zaměstnancům i Vám přispějeme na dopravu. Firemní stravování, které Vás nebude stát ani korunu samozřejmostí. Můžete využít právní poradenství zdarma. A v neposlední řadě na Vás čeká služební mobilní telefon. A to je jen část z benefitů, které můžete využívat. Tak už neváhejte a zašlete svůj životopis společně s motivačním dopisem na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

 

yuki

Půjčovna dodávek Zlín

Nabízíme k pronájmu dodávky nejrůznějších velikostí a nosností.