27. 06. 2019

Dnes má svátek: Ladislav
604822360
úterý, 05 únor 2019 09:06

Kloboucká lesní s.r.o. - Nabídka práce - mistr dřevařské výroby

Kloboucká lesní s.r.o.
Nabízí vhodnému uchazeči pracovní pozici
„mistr dřevařské výroby“

Náplň práce:

  • Vedení pracovních směn při pořezu kulatiny
  • Řízení a zadávání pořezu kulatiny dle objednávek
  • Organizace a kontrola pilařského provozu a výroby
  • Evidence a expedice řeziva

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání, vzdělání dřevařského směru výhodou
  • Zodpovědnost, komunikativnost, flexibilita a samostatnost v jednání i rozhodování
  • Znalost NJ nebo AJ výhodou
  • Občanská a morální bezúhonnost
  • Znalost práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

  • Časově flexibilní a zajímavou práci
  • Zázemí dynamické a stabilní společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení

Poskytnutím svých osobních údajů na základě tohoto inzerátu dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi pro účely této a případně dalších nabídek práce na volná místa ve společnosti Kloboucká lesní s.r.o. a to do odvolání Vašeho souhlasu.