26. 06. 2019

Dnes má svátek: Adriana
604822360
středa, 12 červen 2019 10:47

Firma KLOBOUCKÁ LESNÍ s.r.o. hledá zaměstnance: operátor výroby lepeného hranolu, obsluha vysokozdv. vozíku

Firma KLOBOUCKÁ LESNÍ s.r.o. hledá zaměstnance na pozici:
Operátor výroby lepeného hranolu KVH/BSH

Náplň práce:
– výroba lepených dřevěných profilů KVH/BSH (obsluha výrobní linky)
– údržba strojů a zařízení
– příprava výrobního procesu – příprava a seřízení stroje, opracování dílců
– evidence technických dat o průběhu a výsledcích práce
– směnný provoz (ranní/odpolední)

Předpoklady uchazeče:
– SOU/SŠ, ochotu učit se novým věcem, flexibilita
– technická zdatnost
– manuální zručnost, spolehlivost, svědomitost, pečlivost
– řidičský průkaz skupiny B (výhodou, nikoli podmínkou)
– zkušenosti se dřevem případně strojním zařízením, praxe v oboru vítanou výhodou

Nabízíme:
– silné zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
– práci na HPP
– příspěvek na stravování
– pravidelná školení, seberealizace
– motivující finanční ohodnocení
– nástup možný ihned

Obsluha vysokozdvižného vozíku pro výrobní halu lepeného hranolu KVH/BSH

- vyvážení, navážení řeziva ve výrobních halách lepeného hranolu KVH/BSH a sušárnách řeziva
- nakládání kamionů
Pracovní doba: dvousměnný
Pracoviště: Kloboucká lesní s.r.o., Vlárská 321, Brumov-Bylnice 76331
Nástup: Možný ihned

Požadujeme:
- vzdělání: výuční list
- pracovitost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota
- aktivní přístup
- řidičské oprávnění a praxe s obsluhou VZV výhodou

Nabízíme:
- silné zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- práci na HPP
- příspěvek na stravování
- pravidelná školení
- motivační finanční ohodnocení