20. 01. 2019

Dnes má svátek: Ilona
neděle, 06 leden 2019 17:26

Žáci HC Brumov-Bylnice bojovali proti Vsetínu

BRUMOV-BYLNICE - Ke svému prvnímu mistrovskému utkání v roce 2019 nastoupili mladší a starší žáci HC Brumov-Bylnice proti týmu VHK Vsetín.

Sobota 05.01.2019, HC Brumov-Bylnice
Liga mladších žáků, 2018 - 2019
HC Brumov-Bylnice - VHK Vsetín 5:8 (1:3,4:2,0:3)

Mladší žáci HC Brumov-Bylnice

Naši (HCBB) do zápasu vstoupili dobře, když se ujali vedení po střele Matěje Ročáka 1:0, ale to bylo taky v první třetině z naší strany vše. Vsetínští naopak svou hrou do naší branky vstřelily 3 branky. Druhá třetina byla lepší z naší strany a díky brankám Adama Lysáka, Matěje Ročáka a Kuby Beňačky vyhrály 4:2. Do šatny po druhé třetině se šlo za stavu 5:5. Třetí třetina se hrála zpočátku opatrně než Vsetínští střelou šli do vedení. Potom po několika neproměněných našich šancích domácí odvolali 3 minuty před koncem brankaře. Měli i tlak, ale hosté pod tlakem vyhodili puk a se štěstím trefili naši odkrytou branku. Po vhazování jsme se opět dostali do útočného pásma a opět odvolali brankaře, ale hosté opět puk vyhodili a znova trefili naši prázdnou branku. Konečný stav tedy 5:8. Utkání bylo vyrovnané a více štěstí měl tým ze Vsetína.

Branky HC BB: Matěj Ročák, Adam Lysák, Vilém Holba, Matěj Ročák (Tomáš Mišák), Jakub Beňačka (Adam Rekem).

HC Brumov-Bylnice:
Radek Šimšálek, Tomáš Bublák, Matěj Holba, Vilém Holba, David Málek, Radim Řepka, Matěj Ročák, Adam Lysák, Jakub Beňačka, Adam Rekem, Mirek Kristín, Tomáš Mišák, Maria Kaziei, David Matějík

Diváci: 70

----------------------------------------

Liga starších žáků, 2018 - 2019
HC Brumov-Bylnice - VHK Vsetín 5:6 (0:2,2:2,3:2)

Starší žáci HC Brumov-Bylnice

I starší žáci vstupovali do roku 2019 domácím zápasem proti VHK ROBE Vsetín. Naši hráči (HCBB) měli pomalí rozjezd a po chybách a nevyužitých několika šancí prohráli první třetinu 2:0. Pomalu se zvedali a během 4 minut druhé třetiny dokázali díky 2 brankám Ondry Vaňka vyrovnat. Hosté, ale dál hráli svůj hokej a ještě do konce třetiny zvýšili stav opět o dvě branky. No třetí třetinu naši nezačali vůbec dobře a během 7 minut byl stav 2:6. Jenže naši už několikrát ukázali svoji sílu a nepoložili se ani za tohoto stavu. Nejprve snížil na 3:6 Zdeněk Urban. Následně 6 minut před koncem opět Zdeněk Urban snížil bekhendovou střelou na 4:6 a o minutu později to bylo už jen o 1 gól a to když završil svůj hatrick Ondra Vaněk. Naši odehráli ještě v poslední minutě hru bez brankáře, ale srovnat se jim, už bohužel nepodařilo. I tak patří poděkování hráčům za předvedený výkon.

Branky HC BB: Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban), Ondřej Vaněk (Marek Ročák), Zdeněk Urban, Zdeněk Urban (Ondřej Vaněk), Ondřej Vaněk (Zdeněk Urban)

HC Brumov-Bylnice: Vít Čada, Marek Ročák, Štěpán Struhař, Tomáš Mana, Filip Nevrlka, Zdeněk Urban, Ondřej Vaněk, Oliver Papiernik, Adam Mládek, Bohdan Maček, Jakub Pavlík, Jan Střelec, Lukáš Fojtík, Lukáš Mana