26. 04. 2018

Dnes má svátek: Oto
čtvrtek, 07 březen 2013 14:02

1. semifinále KLM - HC Brumov-Bylnice - HK Kroměříž 3:2

Hráči HCBBSS měli hned v úvodu utkání výhodu trestného střílení po faulu na Pospíšila, výhodu však nevyužili a dlouho se nemohli prosadit. V závěru 1. třetiny se tak ujali vedení hosté z Kroměříže, po přesné střele Jelínka. Ve druhé třetině se však začali brumovští hráči dostávat do tempa, a Kroměříž začali přehrávat. Ve 29. min vyrovnal stav utkání T. Němčický,ve 33. min M. Sýs pohotově uklidil puk z brankoviště do Vágnerovy branky - 2:1.

V 36. min. proměnil nařízené TS Nesrsta 3:1. V závěrečné třetině se Kroměříž dostávala do tlaku, výborně však zachytal brankář Stojar. V 59. min. v přesilové hře vstřelil gól P. Rajnoha, ale Brumov už těsný náskok udržel a v prvním utkání SF série zvítězil.

Další utkání se hraje na brumovském ledě 9.3.2013 od 17.00 hod.

HCBBSS - HK KROMĚŘÍŽ 3:2 (0:1, 3:0, 0:1)
Branky: 29. T. Němčický, 33. M. Sýs, 36. R. Nesrsta (TS) - 17. Jelínek,59. Rajnoha