Reklama

20. 11. 2018

Dnes má svátek: Nikola
pondělí, 12 březen 2018 07:52

Závody v krasobruslení v Brumově-Bylnici

BRUMOV-BYLNICE - V sobotu 10.3.2018 v dopoledních hodinách proběhly na zimním stadionu v Brumově-Bylnici 2. Mezioddílové závody v krasobruslení.


Závodů se zúčastnili krasobruslařky a krasobruslaři z brumovského klubu, z Nového Jičína a Šumperka. Soutěžící byli rozděleni do čtyř kategorií.

 

1.kategorie MIX - krasobruslařky, které začaly v pozdějším věku. Náš klub reprezentovaly sestry Jasmínka a Johanka Lorynczovy. V této kategorii dostali všichni soutěžící ocenění za krásné předvedené vystoupení.

2.kategorie PŘÍPRAVKA - tuto kategorii zastupovaly pouze naše krasobruslařky, kdy nejmladší byla pětiletá Rozárka Moravčíková. Také v této kategorii obdrželi všichni soutěžící drobné dárečky, diplomy a medaile.

3.katagorie NEJMLADŠÍ ŽAČKY - tady se už závodilo o umístění a poháry. Naše krasobruslařky předvedly velmi pěkné vystoupení a to bylo také oceněno.

1.místo Amelie Vaňková - HC Brumov-Bylnice
2.místo Alžběta Moravčíková - HC Brumov-Bylnice
3. místo Tereza Janštová - HC Brumov-Bylnice

4.kategorie ŽAČKY - zde probíhal "velký boj" mezi prvním a druhým místem, kdy o umístění rozhodlo jenom pár bodíků.

1.místo Ludmila Stašová - HC Brumov-Bylnice
2.místo Petra Fojtíková - HC Brumov-Bylnice
3.místo Michaela Chmelová - Nový JičínPo ukončení závodů proběhlo slavnostní vyhlášení a ocenění všech soutěžících. Všichni se podělili o výborný dort, proběhlo nezbytné focení a nakonec se všichni rozjeli do svých domovů. Závody probíhaly v přátelské atmosféře, mohly zde soutěžit i krasobruslařky, které by se ještě nedostaly na oficiální závody a všichni si to moc užili.


Za všechny bychom chtěli touto cestou poděkovat těm, kteří nám pomohli tyto závody uspořádat a samozřejmě rodičům a rodinným příslušníkům našich krasobruslařek. Mezioddílové závody budou i v příští sezoně pokračovat a už se všichni těšíme, jak se opět sejdeme.

 

tz, Hokejový klub Brumov-Bylnice
foto- HC BB

 

 
reklama

 

Jste zde: Hlavní strana Sport
yuki

Půjčovna dodávek Zlín

Nabízíme k pronájmu dodávky nejrůznějších velikostí a nosností.