Reklama

30. 03. 2017

Dnes má svátek: Arnošt
sobota, 19 prosinec 2015 15:00

Automobil zdemoloval plot v Lidečku

LIDEČKO - Informaci o dopravní nehodě v obci Lidečko přijali hasiči v sobotu  0:15 hodin od zdravotnické záchranné služby. Na místo byla operačním střediskem vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Valašské Klobouky.


,,Po provedení průzkumu na místě bylo zjištěno, že vozidlo po nárazu poškodilo plot a zůstalo stát uprostřed komunikace. Ve voze cestovaly v době nehody dvě osoby," uvedl tiskový mluvčí hasičů Pavel Řezníček. Hasiči pomohli s prvotním ošetřením a naložením zraněného spolujezdce do vozu zdravotnické záchranné služby. Řidičce byl z důvodu zdravotních komplikací povolán další sanitní vůz a následně byla odvezena do nemocnice.


Jednotka zajistila místo události a provedla protipožární zabezpečení havarovaného vozidla. ,,Únik provozních náplní byl zlikvidován pomocí sypkých sorpčních látek. Po dobu vyšetřování nehody bylo prováděno nasvícení celého místa události. Vzhledem k poškození plotu těsně vedle plynové skříně, bylo na pokyn velitele provedeno měření koncentrací případného úniku, s negativním výsledkem," dodal mluvčí.

Po příjezdu odtahové služby byl automobil odvezen, a po uklizení komunikace se hasiči ve 2:05 vrátili na stanici.

-tz-
foto- HZS

 


 

 

 

 

 

reklama

 

Krasne-kabelky.cz

Luxusní dámské kožené kabelky a peněženky


Odklad daňového přiznání

Daňový odklad do 15 minut 7 dní v týdnu již od 1.900 Kč bez DPH