Reklama

22. 10. 2017

Dnes má svátek: Sabina
pátek, 15 září 2017 09:20

Akce od 15.9. do 17.9., které by VÁM NEMĚLY UNIKNOUT

VALAŠSKO - Přehled kulturních, společenských, sportovních akcí na tento víkend , které by Vám neměly uniknout. 

 PIVOTÉKA BYLNICE
PIVNÍ POMOC NONSTOP

tel.: +420 736 780 49


------------------------------------------------------------

Svatý Štěpán 15.9.
Hudební zakončení léta


Hospůdka Ondrova Chaloupka ve Svatém Štěpáně vás zve na hudební akci k zakončení léta, která se bude konat v pátek 15. září od 19:30 hodin, na které vystoupí skupiny nejen v punk-rockovém stylu. Vstupné je 80,-- Kč. Občerstvení 3 pivní speciály a maso na grilu.

------------------------------------------------------------


Brumov - Bylnice 15.9.
Den mikroregionu
Druhý ročník Dne mikroregionu Jižní Valašsko se uskuteční v pátek 15. září 2017 na brumovském náměstí. Návštěvníci mohou ve stáncích načerpat podrobnosti o životě v obcích, získat tipy na výlety, ochutnat typické místní speciality nebo si prohlédnout výsledky rukodělné práce obyvatel. Pro děti bude připravený dětský koutek a skákací hrad.
Další info ZDE

------------------------------------------------------------

Brumov-Bylnice 16.9.
Běh naděje
Spolek Háčko pořádá v sobotu 16. září ve 14:00 hodin na hřišti v Bylnici II. ročník humanitárně sportovní akce BĚH NADĚJE. Jsou připraveny tři tratě, které je možno absolvovat jakýmkoli způsobem - chůzí, během, na kole, na kolečkových bruslích, s kočárkem, se psem a jinak - podle vlastních možností a sil. Prezentace účastníků bude od 13:00 do 14:00 hodin. Od 15:00 hodin je připraven doprovodný kulturní program Pořadatelé zvou na akci veřejnost všech věkových kategorií. Přijďte i vy podpořit boj proti rakovině.

------------------------------------------------------------

Valašské Klobouky 15.-16.9
Konference inovativního vzdělávání
Akce nabízí workshopy z oblasti pedagogiky pro laickou i odbornou veřejnost. Celodenní program zahrnuje dílny pro dospělé i pro děti. Na konferenci není potřeba se předem přihlásit. Registrace účastníků bude probíhat ráno od 7.45 do 9.15 na Valašskoklobuckém podnikatelském centru. Tam bude také oficiální zahájení konference v 9.30. Děti z lesního klubu a z komunitní školy zazpívají na úvod společnou píseň a poté se rozběhne bohatý program.
Program najdete ZDE

------------------------------------------------------------

Brumov 17.9.
FC Elseremo Brumov-Jeseník
FC Elseremo Brumov zve své fanoušky na další mistrovské utkání Moravsko-slezské divize, které bude sehráno v neděli 17. září od 10.15 hodin na brumovském fotbalovém stadionu. Soupeřem domácích bude celek Jeseník. Přijďte podpořit brumovské fotbalisty o důležité divizní body.

-------------------------------------------------------------------------

reklama

 ------------------------------------------------------------------------

Bylnice 17.9.
Mše svatá, posvěcení hasičského automobilu
Hasiči z Bylnice oznamují, že z důvodu nepříznivé předpovědi počasí na neděli 17. září se hasičské odpoledne naplánované na tento den odkládá. Tuto neděli se ve 14:00 hod. bude konat pouze mše svatá a posvěcení nového hasičského automobilu uvnitř areálu zbrojnice. Hasičského odpoledne bude uskutečněno v náhradním termínu, o kterém budete vyrozuměni. Na mši svatou s posvěcením nového automobilu vás zvou bylničtí hasiči.
Další info ZDE

-------------------------------------------------------------------------


Naše Valašsko info nezodpovídá za případnou změnu termínu, změnu místa konání nebo zrušení zde uvedené akce.

reklama

 

Krasne-kabelky.cz

Luxusní dámské kožené kabelky a peněženky

 

 

Energetickou společnost

Si vyberte podle kvalitních recenzí a hodnocení.