Reklama

20. 06. 2018

Dnes má svátek: Květa
čtvrtek, 08 prosinec 2016 21:05

Navštivte jarmek a divadelní představení Advent

BRUMOV-BYLNICE - Město Brumov-Bylnice zve na 13. ročník tradičního Předvánočního jarmarku lidových řemesel, který se uskuteční v sobotu 10. prosince od 9 hodin.


V sobotu, 10.12.2016, proběhne Předvánoční jarmark a v neděli bude víkend pokračovat v Kulturním domě divadelním představením Advent.


Na jarmeku vystoupí dechová hudba Brumovjanka, pěvecký sbor Trávnica, folklorní soubor Závršan a děti z mateřské i základní školy v Brumově-Bylnici. V jídelně pana Trčky vám tetičky ze souboru Závršan předvedou jak se kdysi dralo peří, lámal len a předlo na kolovrátku. Můžete zde ochutnat pravou valašskou kyselicu a další dobroty. V městském muzeu v Podzámčí bude k vidění vánoční výstava betlémů a malá dětská dílnička.

 
Tak jako minulý rok tak i letos bude mít Pizza Restaurant GUSTO na jarmarku své místo. Svařáček nebo horká čokoláda se šlehačkou nesmí chybět. A pro ty co rádi něco ochutnají bude připraven srnčí guláš, pravá valašská kyselica a halušky se zelim.


Dále  se můžete těšit na zabijačkové speciality od firmy Ritter, frgály, koláčky a další dobroty. Na zahřátí bude k dostání slivovica, punč, svařák.

 

Neděle 11.12.2016 bude v Brumově-Bylnici patřit divadlu.


ADVENT - baladický příběh Martina Františáka z beskydských hor podle Jarmily Glazarové představí Divadelní soubor Jana Honsy Karolinka v režii Gustava Řezníčka. Začátek divadelního představení v 16.00 hod. v KD Brumov-Bylnice.

Pořadatelé se těší na Vaši návštěvu po oba dny a přejí Vám všem klidné prožití zbytku předvánočního času.


FOTO

PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK 2015

PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK 2014

PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK 2012

PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK 2011

PŘEDVÁNOČNÍ JARMARK 2010

 

Stanislav Floreš- Naše Valašsko info
reklama