Reklama

18. 06. 2018

Dnes má svátek: Milan
pondělí, 19 prosinec 2016 08:29

Vánoční turnaj „O pohár Kloboucké lesní s.r.o.“ zdobila ligová jména

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Ve sportovní hale Gymnázia Valašské Klobouky se dne 17.12.2016 od 10.30 hod. konal devátý ročník Vánočního turnaje v sálové kopané „O pohár Kloboucké lesní s.r.o. 2016“, který jako každoročně pořádá TJ Spartak Valašské Klobouky.


Tradiční bylo i obsazení turnaje mužstvy FC Fastav Zlín, FC Elseremo Brumov, TJ SPARTAK Valašské Klobouky a Kloboucké lesní s.r.o.


Tým Kloboucké lesní s.r.o. hrající ve složení Fojtík Roman, Bačo Ondřej, Bartozel Oldřich, Kúdela Marek, Masař Tomáš, Dekleva Tomáš , vedený kapitánem týmu Josefem Hnaníčkem šel do turnaje s cílem přerušit tříletou vítěznou nadvládu hráčů FC Fastav Zlín. Tým Kloboucké lesní s.r.o. , vedený trenérem Tomášem Poláchem, který kvůli zranění musel letošní ročník vynechat s asistentem a sportovním ředitelem Danešem Haspalou šli od úvodního utkání za svým cílem.

 

další fotky ZDE


Od začátku turnaje se začaly naplňovat papírové předpoklady a výsledkově vše směřovalo k poslednímu utkání turnaje, ve kterém se měli střetnout neporažené týmy Kloboucké lesní s.r.o. a FC Fastav Zlín. Prognózy se naplnily a ve 13.00 hod. se začalo „pomyslné finále“ ročníku 2016, ve kterém byl tentokrát lepší tým Kloboucké lesní s.r.o. a po zásluze zvítězil 5:2.


Sestava Fastavu byla nabitá ligovým sebevědomím a zvučnými jmény mj. v brance Dostál, v poli Hoza, Hubáček, Štěpán, Hellebrand Patrik, Holík, Bartolomeu, Chwaszcz, Červenka Bronislav, Šrom, Červenka Patrik, Švach Patrik, Francl, vedení manažerem týmu Františkem Struhařem a vedoucím Antonínem Parolkem.


Nejlepším střelcem turnaje byl se 6 góly Josef Hnaníček z mužstva Kloboucké lesní s.r.o.
Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Lukáš Holík – hráč FC Fastav Zlín
Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Roman Fojtík z vítězného mužstva Kloboucké lesní s.r.o.


Turnaj korektně odpískali rozhodčí Josef Ruman ml. a Kamil Prokůpek Přestože po celou dobu turnaje nešla na hale časomíra a mikrofon se nám podařilo zprovoznit až v průběhu turnaje, hráči všech zúčastněných celků si po turnaji dali společně zvěřinový guláš, pivo a v předvánoční uvolněné atmosféře se dobře pobavili. Společně se po turnaji shodli, že devátý ročník měl po sportovní stránce opět vysokou úroveň a svou kvalitou se vyrovnal předchozím ročníkům.


Jednatel společnosti Kloboucká lesní s.r.o. pan Ing. Vojtěch Dorňák a zároveň sponzor turnaje již naznačil, že příští jubilejní desátý ročník bude vyjímečný a ve srovnání s předchozími ročníky jiný.


Výsledky turnaje:
1. Kloboucká lesní s.r.o .................................9 b., 3-0-0, 13 : 3
2. FC FASTAV Zlín ......................................6 b., 2-0-1, 12 : 6
3. FC ELSEREMO Brumov..........................3 b., 1-0-2, 7 : 7
4. TJ SPARTAK Valašské Klobouky ...........0 b., 0-0-3, 1 : 17

 

-tz-