Reklama

18. 06. 2018

Dnes má svátek: Milan
pondělí, 21 listopad 2016 15:36

Význační valašskokloboučtí podnikatelé převzali ocenění

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Město Valašské Klobouky ve spolupráci s Valašskoklobouckým podnikatelským centrem a agenturou CzechInvest poprvé ocenilo významné místní podnikatele. Do soutěže veřejnost nominovala více než 40 kandidátů.


Vítězství podpořené největším množstvím hlasů náleželo v dané kategorii Andree Němečkové, Milanu Zvonkovi, Emilu Zůbkovi a společnosti Kloboucká lesní. Ocenění bylo předáno na společenské akci Business Dinner v úterý 15. listopadu v reprezentačním sále podnikatelského inkubátoru.

Kloboucká lesní, s. r. o., ocenění v kategorii Firemní filantropie


„Město Valašské Klobouky chce tímto způsobem vyjádřit uznání a poděkování podnikatelům, kteří svou činností přispívají k prosperitě našeho města i regionu a také značnou měrou ovlivňují zaměstnanost. Spolupodílí se tak na utváření dobrého místa k životu, kterým Valašské Klobouky bezesporu jsou,“
uvedla starostka Eliška Olšáková.

Ocenění převzali:
v kategorii Začínající podnikatel Andrea Němečková (Šicí dílna Andy)
v kategorii Živnostník roku Milan Zvonek (Zvonek-sport Valašské Klobouky)
v kategorii Firemní filantropie Kloboucká lesní, s. r. o.
v kategorii Osobnost podnikatelského sektoru Emil Zůbek (Chemické výrobní družstvo Důbrava)

 

Andrea Němečková, ocenění v kategorii Začínající podnikatel


Význační představitelé podnikatelského sektoru byli obdarováni originálními grafickými listy s jejich titulem pro rok 2016. Přijali také hodnotné dary od agentury CzechInvest, mezi nimiž nechyběl ani mediální prostor pro propagaci jejich podnikání. Ostatní nominovaní obdrželi pamětní listy s poděkováním.

Milan Zvonek, ocenění v kategorii Živnostník roku


„Valašskokloboucké podnikatelské centrum se coby agentura na podporu inovací a přenosu metod kvality a dobré praxe do oblasti Valašskokloboucka letos poprvé zapojilo do národní kampaně Týden podnikání ČR. V jejím rámci také uspořádalo spolu s městem Valašské Klobouky a agenturou CzechInvest akci Business Dinner. Smyslem bylo zaměřit se na koncept kvality v podnikatelském prostředí, který se celosvětově rozvinul jako společenská zodpovědnost podniků, a ocenit kvalitní a společensky odpovědné firmy z Valašskokloboucka,“
uvedl Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra.

Petr Kozel, jednatel Valašskoklobouckého podnikatelského centra

Osobnost podnikatelského sektoru Emil Zůbek (další foto ZDE)


Akce Business Dinner podnikatele v pracovní části pozvala na workshop s ředitelem regionální kanceláře CzechInvest Lukášem Trčkou na téma lokálního ekonomického rozvoje a podpory podnikání. Příspěvek o aktuálním stavu výstavby dálnice D49 přednesl plénu ředitel zlínské správy Ředitelství silnic a dálnic ČR Karel Chudárek. V neformální části večera se přítomní mohli zúčastnit řízené ochutnávky vín se sommelierem a také se zaposlouchat do hudebního doprovodu Tria Con Amore.

 

-tz-
foto- Lenka Zvonková a Naše Valašsko info