Reklama

27. 05. 2018

Dnes má svátek: Valdemar
sobota, 10 prosinec 2016 20:55

Osobní vozidlo přerazilo kmen stromu. Řidič nehodu nepřežil.

LUHAČOVICKO - Dvě jednotky hasičů zasahovaly v pátek 9.12. na místě tragické dopravní nehody u Luhačovic


Jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů z Luhačovic dorazily na místo hlášené dopravní nehody, ke které došlo na komunikaci z Luhačovic směrem na Uherský Brod a Biskupice, v 20:23 hodin.

 

Osobní vozidlo vyjelo mimo komunikaci, kde přerazilo kmen stromu a zůstalo zdemolované v příkopu za krajnicí vozovky. V době příjezdu hasičů už na místě zasahovala hlídka Policie ČR, která se snažila oživit řidiče vozidla. ,,Hasiči se připojili k policistům a společně pokračovali v oživovacích pokusech, a to až do příjezdu zdravotnické záchranné služby. I přes veškerou snahu všech zasahujících utrpěl řidič vozidla zranění neslučitelná s životem," uvedl por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje.

Hasiči zajistili místo nehody a havarované vozidlo proti vzniku požáru. Zkontrolovali také zda nedošlo k úniku provozních kapalin. Na místě události pak zůstala pouze jednotka profesionálních hasičů, která provedla nasvětlení místa události pomocí osvětlovacího stožáru zásahového vozidla a asistovala policistům. ,,Po ukončení vyšetřování hasiči odstranili přeražený stromu, který zasahoval do vozovky a komunikaci uklidili," dodal mluvčí.

 

 -tz-
foto- HZS