Reklama

30. 03. 2017

Dnes má svátek: Arnošt
pondělí, 19 prosinec 2016 17:45

1. ročník Memoriálu Tomáše Bubláka

BRUMOV-BYLNICE - Datum 11.6.2016 bude pro všechny, kteří znali Tomáše Bubláka, obětavého tatínka dvou dětí,milujícího manžela, profesionálního a dobrovolného hasiče, který nasazoval svůj život pro druhé, skvělého kamaráda, našeho spoluhráče a především mladého člověka, smutným dnem.


Opustil nás nečekaně, kniha jeho života se zavřela. Jak jsme mu slíbili u jeho hrobu, nikdy nezapomeneme a bude tu pořád s námi. V pátek 23.12.2016 proběhne na Zimním stadionu Brumov-Bylnice 1.ročník Memoriálu Tomáše Bubláka, který pořádá jeho mateřský Hokejový club Brumov-Bylnice a Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje.


Zúčastní se ho 6 týmů: Hasičský záchranný sbor Zlínského kraje, Zdravotnická záchranná služba Zlínského kraje, Policie ČR Zlínského kraje, 72.mechanizovaný prapor Přáslavice Armády České republiky, tým HC Brumov-Bylnice a tým dobrovolných hasičů z Brumova.

,,V 10:00 hod bude vhozeno slavnostní buly paní Bublákovou s dětmi a vyvěšen dres s Tomášovým číslem 28 nad ledovou plochu. V 18:00 hod bude turnaj slavnostně ukončen předáním putovního poháru vítěznému týmu z rukou starosty města Zdenka Blanaře. Startovné z tohoto turnaje bude věnováno manželce a jeho dětem," uvedl Jaroslav Vaněk,  prezident klubu.

Zveme všechny fanoušky ledního hokeje, aby přišli vytvořit pravou hokejovou atmosféru a uctili tak Tomášovu památku.

 

-tz-

 

reklama

 

Krasne-kabelky.cz

Luxusní dámské kožené kabelky a peněženky


Odklad daňového přiznání

Daňový odklad do 15 minut 7 dní v týdnu již od 1.900 Kč bez DPH