26. 06. 2017

Dnes má svátek: Adriana
pátek, 07 duben 2017 18:13

Brumov-Bylnice: Nabídka práce - Pracovník pohřební služby, hrobník

Služby města Brumov-Bylnice, okres Zlín, p.o. hledáme spolupracovníka na pozici: Pracovník pohřební služby-hrobník.

Pracovník pohřební služby-hrobník

Hlavní náplň činnosti:

  • Zajištění kompletních prací při zajištění pohřbů

Požadujeme:

  • Řidičské oprávnění skupiny B
  • Odolnost proti stresu, komunikační dovednosti
  • Dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • Časová flexibilita

Nabízíme:

  • Místo výkonu práce – Brumov-Bylnice
  • Možný nástup: ihned
  • Stravenky, 25 dní řádné dovolené
  • Proplacení kompletního oblečení
  • Firemní telefon

Kontakt pro zájemce:

Služby města Brumov-Bylnice, okres Zlín, p.o.,
tel.: 602 711 996

Krasne-kabelky.cz

Luxusní dámské kožené kabelky a peněženky

Energetickou společnost

Si vyberte podle kvalitních recenzí a hodnocení.