Reklama

17. 07. 2018

Dnes má svátek: Martina
čtvrtek, 05 říjen 2017 04:00

Petr Macek - Jdu tvrdě za svým snem

BRUMOV-BYLNICE - Petr Macek, dvojnásobný vítěz Slováckého poháru v trojboji, kulturista a vzorný otec míří za svým snem. O co jde? Na to se zeptáme přímo Petra.

 

Petr Macek- Fit Studio Brumov


Petře tak řekni nám, co máš teda ve svém sportovním plánu?
,,Řeknu to jednoduše. Mám v plánu vytvořit český (trošku s nadsázkou světový rekord) v počtu dřepů s činkou za hlavou, která bude vážit stejně jako já."


Kdy tě napadlo, věnovat se právě tomuto sportu?
,,Kamarád tady v Brumově pořádal takovou neoficiální soutěž, kterou jsem vyhrál. To mě nakoplo a řekl jsem si, že se tomu začnu více věnovat. Za nějakou dobu jsem se zúčastnil závodu v trojboji v Hluku, kde jsem změřil síly s borci, kteří se tomu věnují již delší dobu a tam jsem opět vyhrál.  A pak přišla ta myšlenka pustit se do boje o rekord v počtu dřepů s činkou se 100% svojí váhy".

 

Petr Macek a jeho příprava (video- Antonín Kindl)

 


Jak probíhá příprava?

,,Trénuji 6krát týdně ve Fit Studiu Brumov. Budíček mám každý den ve 4 hodiny, kdy chystám jídlo na celý den. Od páté hodiny jdu trénovat a v 6.30 hurá do práce, pěkně rozcvičený rozhýbaný, rozdýchaný. Samozřejmě základem všeho je kvalitní strava. Jen tak pro zajímavost, každý den sním cca 700g masa".

 

Podporuje tě někdo v tvém snu?
,,Jednoznačně rodina, hlavně manželka a pak kamarádi z posilovny".

 

Tak tolik v krátkosti Petr Macek.
Petře za Naše Valašsko info ti přeju at sa ti dáří a sen sa ti splní.
Stanislav Floreš

 

 

reklama