23. 11. 2017

Dnes má svátek: Klement
úterý, 14 listopad 2017 11:41

Další úspěchy slavičínských karatistů

SLAVIČÍN - Dne 11. listopadu se uskutečnil již tradiční Pražský pohár dětí a mládeže v Kyokushin Karate. Poháru se zúčastnilo 5 závodníků War Sports Teamu Slavičín pod vedením trenéra Jaroslava Malíka.

V soutěži Kata obhájili ve svých kategoriích loňské prvenství Kateřina Vaclová a Lukáš Hubáček, který byl současně vyhlášen "Best Kata" závodníkem za nejlepší techniku. Medaile se našim karatistům podařilo vybojovat i v zápasech Kumite. V kategorii juniorek obsadila druhé místo Kateřina Vaclová. Třetí místa vybojovali Lukáš Hubáček (žáci 10 - 11 let) a Michal Janšta (žáci 12 - 13 let).

5 závodníků War Sports Team Slavičín

Dalšími účastníky turnaje byli David Janšta a Tadeáš Martinát, kterým se však v silně obsazených kategoriích nepodařilo probojovat na medailová místa. Ze zdravotních důvodů v soutěži nemohl startovat David Mikula. Příprava na turnaj trvala dva měsíce a významný podíl na její kvalitě mělo pořízení sportovního vybavení za finanční podpory města Slavičín, kterému velmi děkujeme.

Velký dík za vzornou reprezentaci WST a města Slavičín patří samozřejmě i všem závodníkům.