Reklama

14. 08. 2018

Dnes má svátek: Alan
neděle, 28 leden 2018 14:41

Výsledková listina - Kochavecká 18 - 28.1.2018

KOCHAVEC - V neděli 28. ledna 2018 se uskutečnil na Kochavci (místní část obce Rokytnice) závod v běhu na lyžích s názvem Kochavecká 18.


Kategorie: Muži 1 – do 40 let
1. Frýdl Tomáš 1:38:06 Vsetín
2. Kocian Robert 1:41:04 Vsetín
3. Hošek Václav 1:50:19 Sv. Štěpán
4. Schenk Pavel 1:57:22 Brumov
5. Pešek Tomáš 1:57:43 Rokytnice
6. Urbaník Jindřich 2:06:35 Rokytnice
7. Satin Štěpán 2:20:25 Divnice
8. Trlica Lukáš 2:23:47 Rokytnice
9. Kročil Michal 2:44:58 Šanov
10. Čaník Luděk 3:47:32 Uh.Brod
11. Manda Pavel 3:47:35 Uh.Brod

Kochavecká 18.  28.1.2018 (foto - MM)

 

 Kategorie: Muži 2 – nad 40 let
1. Švehlík Jan 1:40:50 Francova Lhota
2. Mišák Jiří 1:55:03 Bylnice
3. Zlámal Rostislav 1:55:06 Slavičín
4. Unzeitig Petr 1:57:09 Slavičín
5. Uhlík Josef 1:58:20 Bojkovice
6. Liška Martin 2:00:22 Bojkovice
7. Novák Vladimír 2:02:14 Bylnice
8. Šuráň Jaroslav 2:13:47 Horní Lhota
9. Mudrák Milan 2:16:53 Šanov
10. Semerád Milan 2:17:08 Slavičín
11. Šašinka Jiří 2:21:05 Bojkovice
12. Milička Libor 2:23:34 Šanov
13. Šuráň Ludvík 2:25:20 Rokytnice
14. Křižka Pavel 2:33:20 Bojkovice
15. Novák Miroslav 2:36:02 Bylnice
16. Goňa Antonín 2:45:38 Rokytnice
17. Boleček Jaroslav 2:47:20 Hostětín

Kategorie: Muži 3 – nad 60 let
1. Dorušek Pavel 2:06:27 Slavičín
2. Křen Karel 2:15:34 Luhačovice
3. Goňa Miloslav 2:18:25 Zlín
4. Jelínek Ivan 2:24:44 Otrokovice
5. Dulík Jiří 2:30:22 Slavičín
6. Mitáš Josef 2:42:56 Bojkovice
7. Krajča Miroslav 2:48:54 Březůvky
8. Pátek Václav 3:01:26 Ostrata
9. Slavíček Jaromír 3:11:25 Uh.Brod, ročník 1946 - nejstarší účastník


Kategorie: Ženy 1 – do 40 let

1. Valčíková Šárka 1:57:18 Slavičín
2. Marečková Eva 2:17:40 Slavičín
3. Sedlářová Markéta 3:47:31 Rokytnice
4. Turčeková Michaela 3:47:34 Hostětín

Kategorie: Ženy 2 – nad 40 let
1. Holznerová Petra 2:08:20 Val.Klobouky
2. Saňáková Marie 2:35:32 Šanov
3. Kadlecová Kateřina 2:46:59 Bojkovice
4. Goňová Zdena 3:12:12 Jestřabí
5. Hamalčíková Eva 3:43:45 Rokytnice
6. Pešková Drahomíra 3:47:29 Rokytnice
7. Michalčíková Marie 3:47:36 Bojkovice

Kategorie: Nejmladší děti (malé kolo)
1. Vaculík Michal Štítná nad Vláří

 

Kategorie: M 1, M 2, M 3, Ž 1, Ž 2 - dojezd
1. Frýdl Tomáš 1:38:06 Vsetín
2. Švehlík Jan 1:40:50 Francova Lhota
3. Kocian Robert 1:41:04 Vsetín
4. Hošek Václav 1:50:19 Sv. Štěpán
5. Mišák Jiří 1:55:03 Bylnice
6. Zlámal Rostislav 1:55:06 Slavičín
7. Unzeitig Petr 1:57:09 Slavičín
8. Valčíková Šárka 1:57:18 Slavičín
9. Schenk Pavel 1:57:22 Brumov
10. Pešek Tomáš 1:57:43 Rokytnice
11. Uhlík Josef 1:58:20 Bojkovice
12. Liška Martin 2:00:22 Bojkovice
13. Novák Vladimír 2:02:14 Bylnice
14. Dorušek Pavel 2:06:27 Slavičín
15. Urbaník Jindřich 2:06:35 Rokytnice
16. Holznerová Petra 2:08:20 Val.Klobouky
17. Šuráň Jaroslav 2:13:47 Horní Lhota
18. Křen Karel 2:15:34 Luhačovice
19. Mudrák Milan 2:16:53 Šanov
20. Semerád Milan 2:17:08 Slavičín
21. Marečková Eva 2:17:40 Slavičín
22. Goňa Miloslav 2:18:25 Zlín
23. Satin Štěpán 2:20:25 Divnice
24. Šašinka Jiří 2:21:05 Bojkovice
25. Milička Libor 2:23:34 Šanov
26. Trlica Lukáš 2:23:47 Rokytnice
27. Jelínek Ivan 2:24:44 Otrokovice
28. Šuráň Ludvík 2:25:20 Rokytnice
29. Dulík Jiří 2:30:22 Slavičín
30. Křižka Pavel 2:33:20 Bojkovice
31. Saňáková Marie 2:35:32 Šanov
32. Novák Miroslav 2:36:02 Bylnice
33. Mitáš Josef 2:42:56 Bojkovice
34. Kročil Michal 2:44:58 Šanov
35. Goňa Antonín 2:45:38 Rokytnice
36. Kadlecová Kateřina 2:46:59 Bojkovice
37. Boleček Jaroslav 2:47:20 Hostětín
38. Krajča Miroslav 2:48:54 Březůvky
39. Pátek Václav 3:01:26 Ostrata
40. Slavíček Jaromír 3:11:25 Uh.Brod
41. Goňová Zdena 3:12:12 Jestřabí
42. Hamalčík David 3:27:33 Rokytnice
43. Voltner Ondřej 3:43:25 Slavičín
44. Hamalčíková Eva 3:43:45 Rokytnice
45. Pešková Drahomíra 3:47:29 Rokytnice
46. Sedlářová Markéta 3:47:31 Rokytnice
47. Čaník Luděk 3:47:32 Uh.Brod
48. Turčeková Michaela 3:47:34 Hostětín
49. Manda Pavel 3:47:35 Uh.Brod
50. Michalčíková Marie 3:47:36 Bojkovice
51. Šuráň Zbyněk Neklasifikován

 

-tz-