Reklama

20. 03. 2023

Dnes má svátek: Světlana
pátek, 22 leden 2021 20:04

Plesová sezóna z archivu....

Doba od nového roku do fašankového veselí patří odjakživa plesové sezóně. Ženy se již týden před plesem připravují. Navštěvují svoje kadeřnice, nehtové studia, vybírají šaty, kterými okouzlují všechny plesající muže. Muži se obvykle začínají připravovat hodinu před začátkem plesu a řeší, jak si uvázat kravatu. Každý ples, který jsem navštěvoval, má něco do sebe. Nebudu vyjmenovávat všechny, ale uvedu alespoň některé. Školní ples ve Štítné – krásná polonéza, dobrá zábava. Plesy na Závrší- všeobecně velká pohostinnost, sotva člověk přijde, už má nabídku na kyselicu, slivovicu, prostě Závrší. Ples firmy Ritter – skvělé jídlo, bohatá tombola. Školní ples v Brumově-Bylnici - skvělá organizace. Motorkářský ples u Kollerů v Poteči – uvolněná atmosféra, nikdo si na nic nehraje, supr zábava a jídlo. Valašský bál v KD Klobučan – krásná hudba, krojovaní návštěvníci. Plesy ve Svatém Štěpáně – rodinná atmosféra, skvělá zábava. Valašský bál v Brumově-Bylnici - skromný ples, ale ti co přijdou si ho užívají a plesají.


Jelikož je letos doba, jaká je, tak se nebude konat ani jeden ples. Rozhodl jsem se, že trošku opráším archiv a dám Vám nahlédnout na pár fotoreportů z plesů minulých let. Doufám, že jak dožiju, za rok už budu podávat Vám všem fotoreporty tak jak jste na ně byly zvyklí.

Stanislav Floreš

 

Poteč: Restaurace U Kollerů - Motoristický ples 2014

Poteč: Restaurace U Kollerů - Motoristický ples 2015

Štítná nad Vláří: Rodičovský ples 2015

Valašské Klobouky: Řeznický ples fy Ritter 2014

Valašské Klobouky: Řeznický ples fy Ritter 2016

Valašské Klobouky: Řeznický ples fy Ritter 2015

Valašské Klobouky: Valašský bál 2015

Brumov-Bylnice: Městský ples 2014

Brumov-Bylnice: Reprezentační ples města 2015

Brumov-Bylnice: Ples FC Elseremo Brumov 2015

Brumov-Bylnice: Ples FC Elseremo Brumov 2016

Brumov-Bylnice: Školní ples 2015

KD Brumov-Bylnice: Valašský bál 2016

Štítná nad Vláří: Rodičovský ples 2016

Valašské Klobouky: Valašský bál 2016

 

 

 

 

  ---------------------------------------------------------------

Dříve než klesne kvalita nahrávek Vašich rodinných videozáznamů, nechte si je přepsat na USB flash disk  nebo DVD.  Máte doma na videokazetách zajímavé rodinné záznamy a toužíte si je znovu přehrávat? Nabízíme Vám jejich přepis na USB flash disk nebo DVD. Svatbu, křtiny, dovolenou či jinou událost. CENA 2 Kč za min. přepisu Vašeho videozáznamu.

KONTAKT:
Brumov-Bylnice

tel. 604 814 727 

  ---------------------------------------------------------------

 

 

reklama