Reklama

10. 12. 2019

Dnes má svátek: Julie
čtvrtek, 03 říjen 2019 21:56

Matayson s.r.o - Nabízíme nově v prodeji prostředky na ošetření plastových i dřevěných oken


MATAYSON s.r.o.

 

Nabízíme nově v prodeji prostředky na ošetření plastových i dřevěných oken.
Vyčistí zašlá bílá i dekorovaná plastová okna.

MATAYSON s.r.o.
vzorková prodejna:
Družba 1179, Brumov-Bylnice 763 31
otvírací doba:
dle telefonické domluvy

+420 731 475 919

 

Firma Matayson s.r.o. se zabývá prodejem kvalitního stavebního materiálu, plastových, hliníkových a dřevěných oken a jejich doplňků, nábytku, podlah, schodů, interiérových dveří a provádí kompletní stavební činnost - stavby a rekonstrukce rodinných domů, montáž sádrokartonu, lepení obkladů, malby, pokládka zámkové dlažby, instalatérské, elektro, tesařské, pokrývačské a klempířské práce, zateplení a fasády a jiné. Spolupracujeme pouze s prověřenými a zkušenými pracovníky. Tím je zaručena kvalita provedené práce a spokojenost zákazníka.

Cílem naší firmy je zajistit kompletní servis při stavbě nebo rekonstrukci, či při dílčích úpravách vašeho domu či bytu. Materiál nakupujeme pouze u prověřených a kvalitních výrobců. Poskytujeme poradenské služby a konzultace.

Zajistíme rozvoz stavebních materiálů na místo určení. K dispozici máme velkotonážní i malotonážní vozidla. Některé z našich vozů jsou opatřeny hydraulickou rukou, která usnadňuje manipulaci se zbožím. Možnost odvozu stavebních materiálů od dodavatele na místo určení.

Dopravu lze domluvit indivuduálně. Doprava je zde zprostředkována našimi smluvními dopravci.