Reklama

01. 03. 2021

Dnes má svátek: Bedřich
pátek, 06 listopad 2020 18:08

Elánek ve Slavičíně - Nová moderní školka pro Vaše dítě

Ve Slavičíně byla otevřena nová moderní školka Elánek. Prostory pro dětskou skupinku (12 dětí) se nachází přímo v centru města Slavičín, kde už jsou připraveny místnosti pro hraní a odpočinek dětí, kuchyňka pro výdej jídla. Dětská skupina je franchisantem provozovatele školek Elánek v Brně, a díky tomu je možná celková organizační podpora ze strany úspěšného pořadatele soukromých školek a jeslí. Naším cílem je rozvíjet osobnost samostatného, sebevědomého a tvůrčího jedince. Školky a jesle Elánek mají koncepci s reálnou vizí, posláním, hodnotami, postojem k výchově a péči, podmínkami a metodami práce s dětmi a hlavním mottem je: "aby s námi děti objevovaly svět!"


Elánek ve Slavičíně - Nová moderní školka. Přijímáme děti již od 2 let!


,,Do naší školky je možné děti přihlásit na jakýkoliv počet dní v týdnu. Přijímáme děti již od 2 let! Nabízíme provoz od 6 do 18 hodin a během té doby můžete pro děti využít 6. 8. až 12. hodinový pobyt. Taky je možné po předchozí domluvě hlídaní mimo provozní dobu školky. Každý týden je zaměřený na poznání světa kolem nás. Od listopadu 2020 bude zahájena výuka angličtiny z rodilým mluvčím v tematice týdne. Pro zlepšení tělesné kondice dětí budou probíhat cvičení s fitness instruktorem a dětská jóga, to všechno zaměřené na rozvoj správného držení těla dítěte. Každý měsíc 1x – canisterapie. V plánu máme taky zavedení výuky moderního tance"
uvedla ředitelka Elánku MUDr. Alena Potapenko.

Samozřejmostí pobytu ve školce budou pravidelné výlety po okolí. Taky existuje pro rodiče možnost využívat noční hlídaní pro případ výletu nebo třeba plesu. V současné situaci školka Elánek ve Slavičíně nabízí slevy pro všechny děti pracovníků (hasiči, zdravotníci, příslušníci policie), kteří pracují v první linii s COVID -19 a nemají své děti kam umístit.  Slevy jsou platné do konce roku.


,,V říjnu proběhlo v naší školce Vánoční focení, které mělo velký úspěch. Další termíny budou vyhlášené hned jak to bude možné. První týdny provozu si užíváme naplno. A jelikož se tento týden věnujeme učení o autodopravě, vyrazili jsme i s učitelem angličtiny a dětmi na dopravní hřiště. Kromě toho, jsme se také učili poznávat hřiby, stromy a listy, sbírali kaštany a žaludy. Venku jsme za každého počasí! A do konce týdne nás čeká ještě spousta dobrodružství,"
dodala ředitelka Elánku MUDr. Alena Potapenko.

Více informací, včetně počtu volných míst a možnosti přihlášení obdržíte na
tel.č. 773 529 655
Najdete nás taky na Facebooku ZDE

 
 

(PR)