Reklama

08. 12. 2022

Dnes má svátek: Květoslava
neděle, 21 únor 2021 10:16

Bourali jste nebo Vás někdo naboural? Máte prasklé čelní sklo?

I sebemenší dopravní nehoda znamená vždy nepříjemnost. V takovýchto případech je každá pomoc dobrá a málokdo přesně ví, co po dopravní nehodě dělat. Proto jsme tu pro Vás – tým pracovníků firmy JUBEKA Valašské Klobouky.

 
Letos to bude již 28 let od otevření autoservisu a prodejny vozidel ve Valašských Kloboukách. „Firma JUBEKA se již delší dobu nespecializuje pouze na servis a prodej vozů Škoda, ale jak se vyvíjí trh, musíme se vyvíjet i my,“ říká Lukáš Zezulka, zodpovědný za prodej vozidel a poprodejní služby zákazníkům. „Od roku 2015 jsme navíc součástí sítě Bosch Car Service – celosvětově nejrozšířenějším konceptem pro opravy automobilů. To nám dalo základ pro kvalitní a odborné opravy vozidel všech značek. Došlo i k významnému rozšíření provozu autolakovny a její každoroční certifikací německou firmou Glasurit. V loňském roce jsme navíc rozšířili prostory o vlastní karosářskou dílnu. Nyní tak nabízíme motoristům komplexní služby na jednom místě – od prodeje nových a ročních vozů Škoda a KIA, přes autoservis, pneuservis, pojištění a opravy havarovaných vozidel všech značek,dodal Lukáš Zezulka.

 


Firma JUBEKA má své sídlo a provozovnu ve Valašských Kloboukách na ulici Cyrilometodějská při výjezdu z města směr Vsetín – naproti Penny marketu. Ve své historii již pomohla tisícům klientů, spolupracuje s Českou kanceláří pojistitelů a všemi pojišťovnami působícími v ČR. Je regionálním VIP smluvním partnerem Generali České pojišťovny, Allianz, ČPP, Kooperativy a pojišťovny Slavia.


„Naším cílem je pomáhat všem účastníkům dopravních nehod s důrazem na uplatnění všech nároků. Pouze u nás nabízíme účastníkům automobilové nehody – viníkům i poškozeným bezplatně vůz k zapůjčení, zařídíme odtah poškozeného vozidla a jeho opravu v našem autoservisu. Jedná se o kompletní opravu vozidla bez finanční účasti klienta (mimo spoluúčast havarijního pojištění). Staráme se o to, aby náš zákazník byl jednáním s pojišťovnou zatížen co nejméně,“ říká Josef Zezulka, zodpovědný za likvidaci pojistných událostí.

U škody nepřesahující 100 tisíc korun se nemusí volat policie. Přibývá ale případů, kdy viník dopravní nehody i přesto, že na místě s vinou souhlasí, na druhý den tvrdí pravý opak. Tým profesionálních techniků Jubeky Vám dokáže odborně poradit, jak postupovat a jaké dokumenty sepsat po dopravní nehodě a většinu věcí zařídí za Vás. Tato pomoc je poskytována všem účastníkům dopravních nehod bezplatně, bez ohledu na to, zda se jedná o viníka nebo poškozeného.

 

Jak tedy postupovat?

 

 

Pokud jste měli nehodu, nezoufejte. Jsme Vaší jistotou v nesnázích.
Obraťte se na nás:
Martin Malina – vedoucí servisních služeb 777 745 094
Lukáš Zezulka – 777 745 095

 JUBEKA Valašské Klobouky


Vše na jednom místě a pro všechny značky vozidel:

· autoservis
· lakovna
· karosárna

 
577 320 753, 777 745 094
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.jubeka.cz
Facebook

 

- PR článek -