Reklama

09. 12. 2022

Dnes má svátek: Vratislav
pondělí, 24 květen 2021 23:46

V Brumově-Bylnici a okolních obcích mají vzniknout nové byty

V budově bývalé sýpky v Brumově-Bylnici mají vzniknout nové byty, v současné chvíli se finalizuje projektová dokumentace a do měsíce, dvou chce investor podávat žádost o stavební povolení. ,,V rámci projektu vznikne 15 nových bytových jednotek, v nabídce budou malé garsonky 1+kk, přes 3+kk byty o velikosti 70m2 až po luxusní mezonet ve věži budovy," uvedl Pavel Hřib, zástupce společnosti REPAVIA a.s., která projekt realizuje.

Budova bývalé sýpky v Brumově-Bylnici (foto: REPAVIA a.s.)


V budově má vzniknout 15 nových bytových jednotek (foto: REPAVIA a.s.)


Investor REPAVIA a.s. hodlá v regionu v obnově/rekonstrukci budov pokračovat. ,,Před nedávnem jsme odkoupili budovu bývalé pekárny ve Valašských Kloboukách, ta se má taktéž rekonstruovat na bytový dům, v současné chvíli tvoříme objemovou architektonickou studii,"  popsal projekt Pavel Hřib.
Bývalá pekárna ve Valašských Kloboukách (foto: REPAVIA a.s.)


Společnost REPAVIA a.s. se specializuje na kompletní revitalizace bytových domů. Realizuje vše od projekčních prací, přes vyřízení stavebního povolení, s tím souvisejících povolení, zajištění nejvýhodnějšího financování, vyřízení žádosti o dotaci, samotnou realizaci až po kolaudaci.  Z aktuálních prací mohu uvést např. revitalizaci 2 panelových domů ve Vsetíně, 2 bytových domů v Karolince, bytového domu v Úsově, revitalizaci poměrně velkého hotelu Prometheus na Dolní Moravě. Spolupracujeme při obnově vodoléčebného ústavu v Luhačovicích. Ve Zlíně provádíme výměnu otvorových výplní na Střední Škole Gastronomické," popsal některé ze současných prací Pavel Hřib.

 
V Brumově-Bylnici v letošním roce REPAVIA a.s. dokončuje revitalizaci bytového domu na ul. Rozkvět, kdy celý dům dostal novou obálku – zateplila se fasáda, střecha, stropy suterénu ale i nové lodžie.

Revitalizace bytového domu v Brumově-Bylnici  (foto: REPAVIA a.s.)


k

Společnost REPAVIA a.s. Vám nabízí více než 10let zkušeností v oboru. Zavazuje se provádět dílo v odpovídající kvalitě, v co nejkratším termínu a za rozumnou cenu. Další informace na www.repaviaas.cz.

 

 

 (PR)