19. 05. 2022

Dnes má svátek: Ivo
pondělí, 25 duben 2022 19:14

Firma EC – TECH a.s. hledá do svého týmu posily na tyto pozice: Programátor/ka CNC laseru

Firma EC – TECH a.s. hledá do svého týmu posily na tyto pozice:
Programátor/ka CNC laseru

Požadavky:
- min. středoškolské vzdělání technického směru
- dobrá znalost práce na PC
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
- zkušenosti s programováním CNC strojů popř. práce na laseru výhodou
- znalost technické dokumentace

Pracovní náplň:
- tvorba programů pro pálící stroj Bystronic Bysmart fiber 3015
- kreslení výkresů ve formátu DXF jednoduchých tvarů
- stanovování časů, popř. cen výpalků pro drobné zakázky, určování spotřeby materiálu

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- jednosměnný provoz
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- možnost dalšího školení a rozvoje v technické oblasti
- práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
- příspěvky na stravování, firemní akce a další benefity

Nástup možný ihned nebo dle dohody.