25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
neděle, 12 červen 2022 21:50

TRYON, s.r.o., Nabídka pracovního místa : Obsluha CNC obráběcího centra

TRYON, s.r.o., strojírenská výrobní společnost se zaměřením na zahraniční i české zákazníky,
se sídlem v Brumově-Bylnici

Nabízí pracovní místo :

Obsluha CNC obráběcího centra

Pracovní náplň:
samostatná práce na CNC stroji dle výkresové dokumentace
- práce v jednosměnném nebo dvousměnném provozu

Požadujeme:
- vzdělání SŠ/SOU v oboru
- znalost čtení technických výkresů
- znalost používání měřidel
- manuální zručnost
- zodpovědnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita, chuť se učit a rozvíjet se
- schopnosti pro práci v kusové a malosériové výrobě
- praxe v oboru vítána

Nabízíme:
- zajímavou práci ve stabilní firmě s tuzemskou i zahraniční klientelou
- zajímavé finanční ohodnocení, příspěvek na stravování a další benefity
- možnost dalšího osobního rozvoje v oboru
- práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Následně se s Vámi spojíme a dohodneme termín pohovoru.

Adresa:
TRYON, s.r.o.
Kloboucká 866
763 31 Brumov-Blnice

 www.tryon.cz