25. 06. 2022

Dnes má svátek: Ivan
středa, 22 červen 2022 23:49

AGROL spol. s r.o. Slavičín - nabídka práce - ZÁMEČNÍK

ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň:
- podpůrná předvýrobní činnost pro strojírenskou kovovýrobu
- rovnání výpalků, drobné zámečnické práce, ohýbání, lisování
- obsluha dílenských strojů kovovýroby – lis, kotoučová pila, pásová bruska, pásová pila, ohýbačka plechu a trubek
- pomoc při sestavování výrobků a výrobě jednoduchých svařovacích přípravků
- měření a kontrola

Požadavky:
- všeobecná manuální zručnost a „šikovnost“
- orientace ve výkresové dokumentaci
- schopnost technického a logického myšlení
- svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- samostatnost, komunikativnost
- vhodné i pro šikovné absolventy

Nabízíme:
- práci na plný úvazek ve stabilní, zavedené společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- čtvrtletní prémie + 13. a 14. plat
- zaměstnanecké výhody (penzijní / životní připojištění)
- zaškolení na naše náklady (řidič VZV, vazač a jeřábník)
- dotované podnikové stravování

Kontakt pro zájemce: AGROL spol. s r.o. Slavičín
Mob.: 775 715 535