28. 09. 2022

Dnes má svátek: Václav
pondělí, 05 září 2022 01:50

TRYON, s.r.o., Nabídka pracovního místa : Obchodní referentka

TRYON, s.r.o.,

strojírenská výrobní společnost se zaměřením na zahraniční zákazníky,
se sídlem v Brumově-Bylnici

Nabízí volné pracovní místo :
Obchodní referentka

Pracovní náplň:
- Zpracování obchodní a technické dokumentace pro anglicky mluvící zákazníky
- Příjem a zpracování zákaznických poptávek a objednávek
- Komunikace se zákazníky v AJ
- Zajištění technické podpory zákazníkům
- Spolupráce s výrobou a expedicí

Požadujeme:
- znalost AJ pro denní komunikaci
- obchodní zkušenost výhodou
- povědomí o technickém oboru výhodou
- schopnost dotahovat věci do konce
- ochota učit se novým věcem
- samostatnost a proaktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zajímavou a stabilní pozici se smlouvou HPP v úspěšné české firmě s mezinárodním působením
- motivující platové ohodnocení,
- 25 dnů dovolené, 13. plat, příspěvek na stravování
- možnost dalšího osobního rozvoje, školení
- neformální atmosféru bez korporátních zbytečností

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

nebo na telefon 577 330 208 kl. 13.
Následně se s Vámi spojíme a dohodneme termín schůzky.

Adresa:
TRYON, s.r.o.
Kloboucká 866
763 31 Brumov-Bylnice
Web: http://www.tryon.cz