24. 02. 2020

Dnes má svátek: Matěj
úterý, 14 leden 2020 18:36

Obec Slopné - Účetní

OBEC SLOPNÉ, SLOPNÉ 112, 763 23 DOLNÍ LHOTA U LUHAČOVIC

hledá účetní/ho

Co od vás očekáváme:
- SŠ nebo VŠ ekonomického směru;
- znalost účetnictví obce;
- znalost právních předpisů úseku mzdové a personální agendy;
- velmi dobrá uživatelská znalost PC (MS Office);
- organizační schopnosti, samostatnost, odpovědnost;
- zodpovědnou práci s osobními daty;
- čistý rejstřík trestů.

Náplň práce:
- vedení účetní, personální a mzdové agendy obce Slopné;
- vedení a účtování pokladny, evidence obyvatel, archivnictví;
- další administrativní práce na obecním úřadě.

Nástup:
- od 1.3. 2020.
- po domluvě možnost i částečného úvazku

Platové zařazení:
- dle nařízení vlády č. 263/2018 2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů.

Přihlášky doneste osobně nebo zasílejte na adresu: Obec Slopné, Slopné č. 112, 763 23,Dolní Lhota u Luhačovic do 10.2.2020. Z přijatých přihlášek budou vybráni nejvhodnější kandidáti na obsazení pracovního místa, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru. Přihláška musí obsahovat: kontaktní údaje na uchazeče, strukturovaný životopis, doklad o dosaženém vzdělání, souhlas s nakládáním s osobními údaji.