04. 03. 2021

Dnes má svátek: Stela
čtvrtek, 04 únor 2021 19:50

CEBES a.s. - Nabídka práce

 Obsluha, seřizování a programování CNC strojů
(soustruhy, obráběcí centra, karusely)

Požadujeme:
· SPŠ strojní, střední odborné učiliště, vyučen
· dvousměnný provoz
· praxe v oboru CNC strojů

Mzda po zapracování: až 38.000,- Kč

Uchazeči se mohou hlásit:
u p. Ing. Vaculčíka Františka, tel.: 777 202 700 – CEBES divize industrial nebo
u p.  Ing. Švacha Ondřeje, tel.: 739 573 493 – CEBES divize automotiv

Operátor výroby – montážní dělník/dělnice

Požadujeme:
· vyučen výhodou

Mzda po zapracování: 25.000,- až 35.000,- Kč

u p. Ing. Švacha Ondřeje, tel.: 739 573 493 – CEBES divize automotiv

Technik kvality – dílenský kontrolor

Náplň práce:
· provádění mezioperační a výstupní kontroly na dílně
· zpracování měřících protokolů a kontrolních plánů
· provádění typových zkoušek

Požadujeme:
· SŠ vzdělání technického směru
· základní znalost měření ve strojírenství a orientace ve výkresové, resp. technické dokumentaci
· znalost práce na PC – MS Office
· aktivní přístup, smysl pro zodpovědnost, chuť rozvíjet své dovednosti
· praxe v oblasti kvality/ kontroly výhodou
· znalost anglického jazyka výhodou

Mzda po zapracování: až 34.000,- Kč

Uchazeči se mohou hlásit u p. Ing. Káni, tel.: 777 202 703

Zaměstnanecké benefity zaměstnanců firmy Cebes a.s.

  • Zázemí stabilní firmy
  • 25 dnů dovolené
  • Měsíční prémie a 13. plat
  • Mobilní telefon a SIM karta
  • stravenkový paušál v hodnotě 137,- Kč
  • Příspěvek na Penzijní připojištění
  • Finanční dary při životních a pracovních výročích
  • Odměny za bezpříspěvkové dárcovství krve
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Lékařské prohlídky plně hrazeny
  • Možnost stravovat se ve vlastním stravovacím zařízení
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Jazykové kurzy a rekvalifikace zaměstnanců
  • Firemní kulturní a sportovní akce
  • Práce v centru města
  • Parkoviště v bezprostřední blízkosti firmy
  • Poskytnutí služebního vozidla
  • Pracovní cesty, cestovní náhrady

CEBES a.s.
Kloboucká 866
763 31 Brumov-Bylnice
Česká republika