24. 11. 2020

CEBES a.s. - Nabídka práce

- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy
- dobré platové ohodnocení + bonusy
- 25 dnů dovolené
- 13. plat
- firemní benefity

Obsluha, seřizování a programování CNC strojů
(soustruhy, obráběcí centra, karusely)

Požadujeme:
- SPŠ strojní, střední odborné učiliště, vyučen
- dvousměnný provoz
- praxe v oboru CNC strojů

Nabízíme:
- možnost profesního růstu
- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní firmě
- odpovídající platové ohodnocení, 13. plat
- práci v přátelském a dynamickém kolektivu
- zaměstnanecké výhody
- nástup možný ihned

Operátor výroby – montážní dělník

Požadujeme:
- vyučen

Nabízíme:

Technik kvality – dílenský kontrolor

Náplň práce:
- provádění mezioperační a výstupní kontroly na dílně
- vyplňování měřících protokolů
- zpracovávání kontrolních plánů
- provádění typových zkoušek

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- základní znalost měření ve strojírenství a orientace ve výkresové, resp. technické dokumentaci
- znalost práce na PC – MS Office
- aktivní přístup, smysl pro zodpovědnost, chuť rozvíjet své dovednosti
- praxe v oblasti kvality/ kontroly výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme :

CEBES a.s.
Kloboucká 866
763 31 Brumov-Bylnice
Česká republika