27. 09. 2021

Dnes má svátek: Jonáš
úterý, 11 květen 2021 20:45

SumiRiko AVS Drnovice s.r.o. - Technik kvality, Elektrikář, Údržbář lisovny

SumiRiko AVS s.r.o. ,mezinárodní výrobní společnost zaměřena na výrobu dílců z technické pryže pro automobilový průmysl, hledá vhodného kandidáta:

Technik kvality

Požadujeme:
- VŠ ,SŠ vzdělání
- zkušenost v oblasti kvality výhodou
- velmi dobrá znalost německého nebo anglického jazyka podmínkou
- znalost technického kreslení
- znalosti MSA,SPC,FMEA,8D,PDCA
- práce na PC (MS Office)
- komunikační schopnosti, samostatnost a flexibilita
- řidičský průkaz

Nabízíme:
- velmi zajímavé platové ohodnocení
- zázemí silné nadnárodní společnosti
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- firemní jazykové kurzy

Náplň práce:
- koordinování úkolů spojených s náběhem nových výrobků(projektů) do sériové výroby
- optimalizace stávajících projektů
- komunikace se zákazníky/dodavateli
- účast na interních auditech

 KONTAKT:
www.sumiriko.cz

Elektrikář

Požadujeme:
- SOU/SŠ elektro zaměření,
- Elektrotechnická kvalifikace dle vyhlášky č.50/1978 Sb.§ 5-7
- Znalost instalace elektrických a elektronických prvků výhodou
- Ochotu pracovat v třísměnném režimu
- Řidičský průkaz sk.B

- Opravy a údržba el. strojů a zařízení průmyslového charakteru
- Zapojování nových výrobních linek
- Provádění pravidelných servisních zásahů a preventivních prohlídek

Nabízíme:
- Motivující pracovní a finanční podmínky
- Firemní benefity (13. plat, bonusy/prémie, týden dovolené navíc, závodní stravování, občerstvení na pracovišti,..)
- Nástup dohodou, možno ihned
- Místo výkonu práce: Drnovice u Valašských Klobouk

KONTAKT:

Údržbář lisovny

Požadavky:
- SOU/SŠ technického zaměření,
- Znalost hydraulických systémů výhodou
- Pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost

- Opravy a údržba vstřikolisů a přídavných zařízení
- Návrhy ke zlepšení