01. 08. 2021

Dnes má svátek: Oskar
pondělí, 14 červen 2021 15:21

AGROL spol. s r.o . - Nabídka práce - Technolog strojírenské výroby / kovovýroby

Technolog strojírenské výroby / kovovýroby

Pracovní náplň:
- tvorba cenových kalkulací
- tvorba / úprava technologických postupů
- tvorba / úprava úkolových norem

Požadavky:
- znalost technologie svařování, třískového obrábění a dělení
- dobrá orientace v technické a výkresové dokumentaci
- orientace v hutním materiále
- dobrá znalost práce na PC (MS Office)
- schopnost technického a logického myšlení
- svědomitost, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- samostatnost / komunikativnost
- min. SŠ vzdělání technického zaměření
- NJ popř. AJ výhodou
- ŘP skupiny B

Nabízíme:
- práci na plný úvazek ve stabilní zavedené společnosti
- zajímavé finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody (13. a 14. plat, penzijní připojištění)
- podnikové stravování

Kontakt pro zájemce:
AGROL spol. s r.o. Slavičín
Mob.: 775 715 535