27. 09. 2021

Dnes má svátek: Jonáš
středa, 18 srpen 2021 09:23

Firma EC – TECH a.s. hledá do svého týmu posily na tyto pozice: TECHNIK – UDRŽBÁŘ

TECHNIK – UDRŽBÁŘ

Vaše náplň práce:
- zabezpečení preventivní a operativní údržby strojů, zařízení a budovy
- poptávka a objednávka nových náhradních dílů a služeb s tím souvisejících
- denní směny v režimu po-pá

Očekáváme:
- technické vzdělání
- vyhláška č.50/§6 výhodou
- výhodou je znalost svařování a hydrauliky
- běžná údržba mechanického strojního vybavení
- běžná údržba a opravy méně závažných závad na elektrospotřebičích
- periodické odpočty měřících zařízení (vodoměry, plynoměry, elektroměry)
- zajištění údržbářských prací na exteriérech i interiérech svěřených budov a prostor
- vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.).
- výměna a přepojení světelných zdrojů
- samostatnost, fyzická zdatnost a manuální zručnost
- ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme:
- stabilní pozici v moderně řízené společnosti, jejíž filozofií je orientace na náročné zákazníky
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost dalšího školení a rozvoje v technické oblasti
- práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
- příspěvky na stravování, firemní akce a další benefity.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.