28. 09. 2021

Dnes má svátek: Václav
pátek, 20 srpen 2021 18:20

CEBES a.s. - Nabídka práce - Technik kvality – dílenský kontrolor

Technik kvality – dílenský kontrolor

Náplň práce:
- provádění mezioperační a výstupní kontroly na dílně
- vyplňování měřících protokolů
- zpracovávání kontrolních plánů
- provádění typových zkoušek

Požadujeme:
- SŠ vzdělání technického směru
- základní znalost měření ve strojírenství a orientace ve výkresové, resp. technické dokumentaci
- znalost práce na PC – MS Office
- aktivní přístup, smysl pro zodpovědnost, chuť rozvíjet své dovednosti
- praxe v oblasti kvality/ kontroly výhodou
- znalost anglického jazyka výhodou
- 3-směnný provoz

Nabízíme :
- možnost profesního růstu
- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní firmě
- odpovídající platové ohodnocení, 13. plat
- práci v přátelském a dynamickém kolektivu
- zaměstnanecké výhody

Uchazeči se mohou hlásit:
u p. Ing. Švacha Ondřeje, tel. 739 573 493 – vedoucí divize