19. 10. 2021

Dnes má svátek: Michaela
pondělí, 04 říjen 2021 18:44

CEBES a.s. - Nabídka práce - Inženýr kvality

Inženýr kvality

Náplň práce:
- analýza zmetkovitosti
- analýza měřících systémů
- analýza stability výrobních procesů
- analýza příčin interních a externích neshod
- vytváření katalogů vad, kontrolních instrukcí i obecných návodek
- komunikace se zákazníkem
- spolupráce při tvorbě PFMEA a Kontrolního plánu

Požadujeme:
- vzdělání min. SŠ s maturitou, technické zaměření výhodou
- anglický jazyk slovem i písmem
- praxe ve výrobní společnosti 2 roky, praxe v automotive výhodou
- znalost nástrojů kvality - 8D report, SPC, MSA, Kontrolní plán, PPAP
- znalost MS Office Excel, Word, PowerPoint, Outlook

Nabízíme :
- možnost profesního růstu
- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní firmě
- odpovídající platové ohodnocení, 13. plat
- práci v přátelském a dynamickém kolektivu
- zaměstnanecké výhody

Uchazeči se mohou hlásit:
u p. Ing. Tomaštík Petr, tel. 773 873 397 – vedoucí kvality