29. 11. 2021

Dnes má svátek: Zina
pátek, 15 říjen 2021 20:11

CEBES a.s. - Nabídka práce - KONSTRUKTÉR - TECHNOLOG

KONSTRUKTÉR - TECHNOLOG

Náplň práce:
- vypracování technologických postupů a stanovení normy spotřeby materiálu a času
- vypracování podkladů pro nabídky
- vypracování konstrukční dokumentace sestav a podsestav, přípravků a nástrojů
- spolupráce s útvary firmy při přípravě a realizaci projektů

Požadujeme:
- VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
- znalost práce v programu Inventor
- vypracování technologických postupů a stanovení normy spotřeby materiálu a času, vypracování podkladů pro nabídky
- PC uživatelsky (aplikace Microsoft, firemní software)
- praxe v strojírenském oboru vítána
- znalost AJ/NJ vítána
- čtení ve výkresové dokumentaci

Nabízíme :
- možnost profesního růstu
- zajímavou a perspektivní práci ve stabilní firmě
- odpovídající platové ohodnocení, 13. plat
- práci v přátelském a dynamickém kolektivu
- zaměstnanecké výhody

Uchazeči se mohou hlásit:
u p. Ing. Juřica Vlastimil, tel. 770 131 995 – vedoucí TPV-Divize Automotive