29. 11. 2021

Dnes má svátek: Zina
úterý, 23 listopad 2021 21:17

Nabídka práce, Czech Small Arms, s.r.o., Jablůnka - Všeobecná účetní

Czech Small Arms, s.r.o., Jablůnka 651, 756 23 Jablůnka

VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ

Náplň práce:
- Účtování tuzemských a zahraničních faktur
- Vedení a účtování pokladny
- Párování plateb z bankovních výpisů
- Zpracování DPH
- Komunikace s oddělením zásobování a obchodu

Požadavky:
- Znalost účetnictví
- Uživatelské ovládání Word, Excel
- Zkušenosti s informačními systémy např. ABRA, HELIOS aj. (není podmínkou)
- Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, praxe výhodou

Nabízíme:
- Práce v menším kolektivu do 25 zaměstnanců
- Zaučení do informačního systému společnosti a jejich postupů
- Zajištění školení v oblasti účetnictví a s ní souvisejících předpisů
- Pracovní doba 7,5hod/den, jednosměnný provoz
- Dobré platové podmínky

Nástup od 3.1.2022 nejpozději případně dle dohody.