19. 05. 2022

Dnes má svátek: Ivo
čtvrtek, 10 březen 2022 21:11

Firma EC – TECH a.s. hledá do svého týmu posily na tyto pozice: PRACOVNÍK EXPEDICE

Firma EC – TECH a.s. hledá do svého týmu posily na tyto pozice:
PRACOVNÍK EXPEDICE

Požadavky:
- SOU/SŠ - zkušenost s prací ve skladu/expedici výhodou - spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost - oprávnění VZV (není podmínkou)

Náplň práce:

- práce a manipulace se zbožím (příjem, zaskladnění, balení a expedice výrobků) - práce se čtečkou čárových kódů a PC - práce s VZV (elektrický)
- průběžné inventury expedičního skladu

Nabízíme:
- jednosměnný provoz
- práci na plný úvazek
- možnost dalšího školení a rozvoje v technické oblasti
- práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu
- příspěvky na stravování, firemní akce a další benefity

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud jste si nic nevybrali, můžete zaslat svůj životopis na stejný email a my se pokusíme najít vhodné místo právě pro Vás.