19. 05. 2022

Dnes má svátek: Ivo
sobota, 19 březen 2022 23:24

Společnost SumiRiko AVS Drnovice s.r.o. - Manažer údržby

SumiRiko AVS s.r.o. ,mezinárodní výrobní společnost zaměřena na výrobu antivibračních dílců z technické pryže pro automobilový průmysl, hledá vhodného kandidáta na pozici.

Manažer údržby

Požadujeme
- SŠ , VŠ vzdělání strojírenského nebo elektro zaměření
- orientace v technické dokumentaci
- praxe minimálně 3 roky na stejné pozici
- komunikativní znalost AJ
- zkušenost s procesy zpracování pryže a plastů
- zkušenost se správou areálu
- znalosti v oblasti revizí zařízení

Nabízíme
- práci v perspektivní, mezinárodní společnosti
- firemní vůz i k soukromým účelům
- široký program zaměstnaneckých výhod
- jazykové vzdělávání v rámci pracovní doby

Náplň práce
- vedení oddělení cca 20 lidí
- plánování a zajištění údržby všech výrobních zařízení
- plánování a zajišťování prohlídek na všech zařízení
- vyhodnocování plánu údržby
- evidence poruch a oprav / reporting /
- facility management
- spolupráce s externími dodavateli
- spolupráce se zahraniční centrálou při auditech