19. 05. 2022

Dnes má svátek: Ivo
neděle, 03 duben 2022 19:55

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE - hledáme kolegu na pozici stavební manažer

Máš zájem o architekturu a chceš se s námi podílet na zajímavých projektech?

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici stavební manažer.

Náplň práce
● organizace, kontrola a odpovědnost za kvalitu a průběh montáže výrobků,
● stanovení harmonogramu a procesu montážních prací,
● zajištění dopravy a manipulační techniky,
● komunikace s architekty, investory, montážními skupinami,
● provádění výjezdů k zajištění plynulých realizací zakázek,
● odpovědnost za předání zakázky zákazníkovi.

Požadujeme znalost stavebních konstrukcí, technické myšlení, organizační a komunikační schopnosti, smysl pro detail, samostatnost, důslednost a ochotu cestovat po ČR a SK. Nabízíme rozmanitou práci s významnými architekty ve stabilní firmě a firemní benefity.