Reklama

27. 01. 2020

Dnes má svátek: Ingrid
Z důvodu nepříznivých sněhových podmínek se termín Hradní běžky 1.2.2020 ruší. V případě konání závodu v jiném termínu budou pořadatelé včas informovat.
Ve středu 22.1.2020 se na Zimním stadionu v Brumově-Bylnici uskutečnila náborová akce ČS - Pojď hrát hokej v rámci akce Týden hokeje.
V pátek 10.1.2020 proběhl již 4.ročník Memoriálu Tomáše Bubláka - turnaj amatérských hokejových družstev.
čtvrtek, 09 leden 2020 14:44

FC Brumov - Muži zahájili zimní přípravu

Dne 27.12.2019 se uskutečnil oficiální první ročník turnaje v kuželkách "Vlára Cup o pohár starosty města Brumov-Bylnice".
Štítná nad Vláří – První příčku ve dvouhře ve 43. ročníku Vánočního turnaje ve stolním tenise ve Štítné nad Vláří, který byl zároveň 6. ročníkem…
POPOV – Pětatřicetiletý Milan Zvonek a teprve desetiletá Anna Balážová vyhráli 7. ročník Běhu Štědrým ránem ve Štítné nad Vláří - Popově.
V sobotu 16. listopadu proběhl v tělocvičně Sokola Řeporyje pátý ročník Pražského poháru dětí a mládeže v Kyokushin karate.
Utkání bylo hrané ve vysokém tempu i když hosté přijeli pouze v 10 hráčích. Výsledek z prvního utkání napovídal, že by mohlo jít o vyrovnané…
Pro klub je to výborná vizitka a pro Lukáše výzva, neboť tím, že skončil druhý, postoupil do výběru 19 nejlepších hráčů ČESKÉ REPUBLIKY.
HC Uherské Hradiště bylo sobotním (9.11.2019) soupeřem hokejistů z Brumova-Bylnice. V 16:30 hod. vhodili rozhodčí úvodní buly.
Hodně důležitý zápas čekal fotbalisty Nedašova proti Nevšové. Skvělou hrou a bojovností domácí celek ovládl zápas a vyhrál 3-0. Nejlepším hráčem zápasu byl vyhlášen Petr…
Spanilou jízdu podzimní částí v Moravskoslezské fotbalové divizi žen zakončily Holešovské holky nedělní výhrou nad Mutěnicemi. Hanačky tak v tabulce přezimují bez ztráty bodu na…
Strana 1 z 3
Jste zde: Hlavní strana