28. 06. 2022

Dnes má svátek: Lubomír
pondělí, 27 květen 2013 21:07

Závodní víkend u Zvonků

V sobotu se Milan Zvonek (Toyota Dolák MTB) zúčastnil prestižního maratonu Birell Bike Vysočina 2013. Na trati dlouhé 40 km vybojoval 2. místo v kategorii a 3. celkově. Počasí nebylo příliš ideální, zpočátku pršelo, proto byla trať blátivá, tím pádem i těžší. Maraton se jel ve sportovním areálu Nového Města na Moravě, můžete ho znát i díky letošnímu mistrovskému závodu v biatlonu. Závěr trasy byl situovan do sjezdovky, takže nebyla nouze o prudké výjezdy a strmé sjezdy. Výjezd do cíle byl přímo pekelný.

V neděli se jel další závod ze série Valašskokarpatské cyklotour - Slavičínský bajkap. Pořadatelé se s trasou vyhráli, nechyběli singltreky, bláto, louka, kořeny. I počasí přálo a pořadatelé fandili jako o život. Milan Zvonek zvítězil a Silvie Zvonková získala 2. místo (oba Toyota Dolák MTB).