28. 06. 2022

Dnes má svátek: Lubomír
středa, 03 duben 2013 07:52

Milan Zvonek triumfoval v dalším MTB závodě...

Tentokrát to neměl Milan Zvonek (jezdec teamu Toyota Dolák mtb ) jednoduché. Počasí přichystalo na MORKOVSKÉ BAJK v neděli, 31. března 2013, sněhovou nadílku a ze závodů mtb se v letošním „jaře" stavá spíše cyklokros.

Asi padesátka odhodlaných bajkerů, podle Milanových slov, první ze tří 14km okruhů prakticky jen běžela vedle svých strojů a prošlapovala stopu. Ve druhém a třetím kole však Milan Zvonek zúročil tvrdou zimní přípravu (jezdil i na sněhu), šlápl konečně i do pedálů a druhému v cíli nadělil tři a půl minuty.

Obtížnost závodu dokumentuje i fakt, že vítězný čas byl asi o 40min. horší proti loňskému suchému závodu v „normálních" podmínkách. Kvalitního výsledku dosáhli také další dva borci z regionu. Jaroslav Čtvrtlík (Kolex Valašské Klobouky) se umístil na 16. místě a Marek Žák (MTB Smolina) dojel na 18. místě.