Reklama

08. 12. 2022

Dnes má svátek: Květoslava
středa, 23 listopad 2022 09:23

Fotbalový klub FC Brumov pořádal několik akcí, které neunikly pozornosti žádného fanouška

V září jsme uspořádali již tradiční odpoledne pro děti, které si své pohybové a týmové dovednosti mohly vyzkoušet na několika zábavných stanovištích. Rodiče měli také prostor podiskutovat s našimi trenéry o tom, jak vést děti k pravidelné sportovní aktivitě.

A že to má smysl se mohli všichni přesvědčit ještě ten den. Na našem stadionu se totiž představila reprezentace Česko U18 – Finsko U18 (2:2) v rámci Mezinárodního turnaje Václava Ježka. V pořadí již 28. ročník tohoto turnaje probíhal v letošním roce ve Zlínském kraji. Zápasy se odehrávaly přímo ve Zlíně, dále pak v Kroměříži, Hulíně, Dolním Němčí a Brumově. A právě na brumovském hřišti se turnaj odehrál rovnou dvakrát. Po prvním utkání se u nás ještě představily celky Finsko U18 – Slovensko U18 (3:1).


 

Na podzim jsme si připsali také úspěchy dvou našich hráčů. David Juřica a Marek Chovanec zamířili na kvalifikační turnaj UEFA Regions' Cup do Severního Irska, kde se v rámci výběru Zlínského KFS utkali nejprve se švédským týmem z Göteborgu (výhra 8:1, 9’ Juřica), poté s Tîm Rhanbarthol Cymru z Walesu (výhra 3:2, 60‘ Juřica) a na závěr s domácím výběrem Eastern Region (1:1) a zajistili si tak postup na Euro. Hoši, děkujeme za skvělou reprezentaci!

Nyní nás kromě zimní přípravy čekají halové turnaje přípravek pod vedením našich výborných trenérů Pavla Martinky a Petra Zimáčka. Závěrem podzimní sezóny bychom chtěli poděkovat všem fanouškům, sponzorům, hráčům a funkcionářům za to, co dělají pro náš klub. Budeme se na Vás těšit v jarní sezóně.

 

FC Brumov

 

 

 

 

 reklama