Reklama

20. 03. 2023

Dnes má svátek: Světlana
pondělí, 13 březen 2023 18:36

Výsledky přípravek FC Brumov ukazují, že práce s mládeží jde v klubu správným směrem

V sobotu 11.3. sehrála mladší a starší přípravka FC Brumov poslední kolo satelitního turnaje v Bojkovicích. Tohoto turnaje se účastnilo 6 mužstev (SK SV Bojkovice, FC TVD Slavičín, SK Vizovice, ČSK Uherský Brod, TJ Spartak Valašské Klobouky, FC Brumov), hrálo se systémem „každý s každým“ a vždy byl jeden z klubů pořádajícím víkendového kola.

 

Starší přípravka pod vedením trenéra Pavla Martinky dokázala celý turnaj vyhrát.Hráči, st. přípravka: Vaculín Jakub, Řehák Mikuláš, Surmař Ondřej, Rendek Filip, Miklas Bohumil, Kováčik Tobiáš, Zvoníček Martin, Vrána Jiří, Bližňák Viktor, Vaculík Matyáš, Faldík Libor, Faldík Tobiáš.

 

 

Mladší přípravka pod vedením trenéra Petra Zimáčka skončila na skvělém druhém místě a tady musíme pochválit i nejlepšího střelce turnaje v mladších Ondřeje Strnku.

 


Hráči, ml. přípravka:
Švach Teo, Cícha Ondřej, Strnka Ondřej, Kocourek Jakub, Chuchma Matyáš, Krahulec Tadeáš, Martinková Erika, Bližňák Kryštof, Faldík Tobiáš, Miklasová Pavlína.

 

Závěrečné slovo trenéra mladších přípravek Petra Zimáčka: Všechny děti musíme pochválit, po celou dobu dlouhého turné skvěle reprezentovaly náš klub a jsme za ně s Pavlem moc rádi. Všichni na každém turnaji bojovali, herně se zlepšovali a prostě nám všem i rodičům, bez kterých by to nešlo, dělali jenom radost. Velké dík patří do Bojkovic, které Satelit organizují.

 

 FC Brumov

 

 Montáž fotovoltaických systémů
pro průmyslové objekty i rodinné domy

 


 

 

 

 reklama