Reklama

19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
neděle, 14 červen 2015 19:00

Fotbalové výsledky z NAŠEHO VALAŠSKA 13.- 14.6.2015

Brumov bojoval, Kořenek skóroval a mužstvo doma stále stoprocentní.

 

Divize - skupina E
FC Elseremo Brumov - Val.Mez. 2:0
další výsledky ZDE


reklama

Krajský přebor



I.A třída – skupina A
Vlachovice - Vidče 5 : 4
Kelč X - Val. Meziříčí B 0 : 0
Zubří - Brumov B 2 : 2
Dol. Bečva -  Juřinka 4 : 2
Val. Klobouky - Val. Příkazy 3 : 0
Podlesí - Nedašov 2 : 0
Podkopná Lhota X 3 Horní Lideč 2 : 5

ŠBB elektro rozšířilo svou nabídku o spotřebiče Miele
reklama

I.A třída – skupina 
Dol. Němčí – Osvětimany 2:3
Újezdec – Mladcová 5:1
Nivnice – Březolupy 1:4
Žalkovice – O.N.Ves 1:2 PK
Nedachlebice – Jaroslavice 0:4
Strání – Kvasice 3:0
Hluk – Bojkovice 6:0


I.B třída – skupina A
Kateřinice – Janová 14:2
Ratiboř – Dol. Bečva 2:6
Hovězí – Jablůnka 8:0
Lidečko – Hutisko 3:0
Prostř. Bečva – Fr. Lhota 1:2
Val. Polanka – Hor. Lideč 2:1
Lhota u Vs. – Zašová 4:1

reklama

Okresní přebor
26. kolo: Slopné – Újezd 5:2
Nevšová A – Bratřejov 11:2
Březnice A – Vysoké Pole 4:2
Jasenná – Bylnice 2:3
Návojná – Dolní Lhota 2:3
Ludkovice – Nedašova Lhota 4:1
Mladcová B - Lípa 5:1


III. A
Louky – Fryšták B 2:0
Kašava – Kostelec 1:2 PK
Mysločovice A – Březová 5:2
Spytihněv – Tečovice B 1:2 PK
Všemina – Štípa 3:5
Pohořelice – Hvozdná 15:0
Žlutava – Halenkovice 3:2 PK

III. B
Rudimov – Vlachovice B 1:2
Sehradice B – Luhačovice B 3:4
Březůvky – Trnava 3:1
Poteč – Štítná n/Vl. B 0:1 PK
Pozlovice – Jestřabí 6:2
Příluky B – Rokytnice 4:6
Šanov – SK Vizovice B 3:4

reklama


IV. C
Nevšová B – Smolina 6:2
Petrůvka – Divnice 7:1
Bohuslavice n/Vl. – Loučka 4:3 PK
Mirošov – Drnovice 2:1 PK
Tichov – Lipová 7:0

Krajský přebor dorostu
Dol. Němčí – Baťov 3:0
Hulín – Luhačovice 10:2
Nivnice – Malenovice 11:1
Kunovice – Brumov 8:1
Nedašov – Holešov1:2 PK
Rožnov p/R. – Uh. Brod 0:7
Hluk – Slušovice 4:3


Krajská soutěž dorostu – sk. A
Vlachovice – Val. Klobouky 3:4
Ratiboř – Mladcová 1:4
Hovězí – Vel. Karlovice 1:2
Lidečko – Újezd 2:4
Štítná n/Vl. – Juřinka 6:2
Val. Polanka – Slavičín 1:5
Provodov – Poličná 4:4 nedohráno

Krajský přebor žen
Březůvky – Baťov 1930 0:3
Březnice – Babice 1:2 PK
Val. Klobouky – Nezdenice 1:0 Machů
Lužkovice – DFK Holešov 1:4

---------------------------------------------------------------------------

zdroj. KFS Zlín, OFS Zlín

 

reklama