Reklama

19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
úterý, 09 červen 2015 08:18

Fotbalový turnaj v Popově vyhrál tým ze Štítné

POPOV - V sobotu 6. června 2015 se na hřišti s umělým povrchem v Popově sešlo 10 týmů, které se zúčastnily 2. ročníku turnaje v malé kopané.


Mezi účastníky byli hráči z Popova, ze Štítné, z Valašských Klobouk, z Pitína, ale i ze vzdálenějšího Rožnova pod Radhoštěm. Turnaj pořádal florbalový tým ze Štítné nad Vláří.

Týmy byly rozděleny do 2 skupin a ve skupině hrál každý s každým. Poslední tým ve skupině vypadnul, ostatní postoupily do čtvrtfinále. Po bojích ve čtvrtfinále a následném semifinále se na 3. místě umístil Dream Team z Rožnova pod Radhoštěm, 2. místo obsadil tým Sáblovi koně z Valašských Klobouk a okolí, a z vítězství po penaltách se radovaly Sexy bonbónky, za které nastoupili hráči ze Štítné s posilou z Bylnice.

,,Během celého turnaje panovalo až tropické počasí, ale ani to nezabránilo hráčům v tom, aby předváděli velmi dobré výkony okořeněné množstvím branek. V průběhu turnaje se vypilo nespočet piv a kofol, snědlo se mnoho grilovaných klobásek a steaků," řekl Našemu Valašsku pořadatel turnaje  Ladislav Gbelec.

Nejlepším střelcem turnaje se stal David Šenkeřík z týmu Sexy bonbónky, když v 7 zápasech nastřílel neuvěřitelných 21 gólů. Cenu pro nejlepšího brankáře turnaje si odvezl Jan Kramoliš do Rožnova pod Radhoštěm. (foto z turnaje najdete ZDE)

 

tz.

 


reklama