19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
čtvrtek, 01 říjen 2015 08:44

Ohlédnutí za fotbalovým turnajem „O POHÁR ZÁVRŠÍ“

NEDAŠOV - V pátek 25. září 2015 proběhl na fotbalovém hřišti TJ Nedašov 6. ročník mezinárodního fotbalového turnaje „O POHÁR ZÁVRŠÍ“ pro žáky 1. - 4. tříd.

Fotbalového turnaje se zúčastnilo 96 žáčků z osmi škol, z toho byly tradičně tři školy ze Slovenska. Turnaj proběhl v krásné atmosféře, za pěkného počasí a přinesl 18 zajímavých a bojovných utkání.

Celkovým vítězem turnaje se stala pořádající ZŠ a MŠ Nedašov, která v semifinále porazila ZŠ Štítnou nad Vláří a ve finále ZŠ Valašská Polanka. V boji o třetí místo zvítězila ZŠ Tuchyňa nad ZŠ Štítná nad Vláří.

8. ZŠ Vlachovice

Děkujeme sponzorům, kteří nám finančně nebo jinak přispěli na organizaci, dopravu, ceny a zajištění celé akce. Firmy : CEBES a.s. , Lahůdky Pospíšil, Teplo Valašské Klobouky, Papírnictví Pavla Miklasová, Zdeněk Šenkeřík, Potraviny Enapo František Hořák a Obce Nedašov, Návojná a Nedašova Lhota. Foto z turnaje ZDE