Reklama

19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
pondělí, 25 červenec 2016 00:59

Mladší žáci TJ Spartak vítězi krajské fotbalové soutěže

VALAŠSKÉ KLOBOUKY - Mladší žáci TJ Spartak Valašské Klobouky dosáhli v letošní fotbalové sezóně 2015/2016 velkého úspěchu, když suverénně zvítězili v Krajské soutěži mladších žáků skupiny A.


Po konci sezóny s počtem neuvěřitelných 58 bodů obsadili první místo v tabulce. O převaze našich mladších žáků svědčí i to, že druhé mužstvo Vsetína B získalo 42 bodů. Impozantní bylo i skóre, žáci vstřelili ve svých zápasech 148 branek a inkasovali pouze 25 gólů. Velkého uznání si zaslouží nejlepší střelec mužstva Pavel Opravil, který vsítil soupeřům neuvěřitelných 58 branek. Je vidět, že se v Kloboukách rodí velký fotbalový střelec.

O úspěch mladších žáků TJ Spartak Valašské Klobouky se zasloužili tito hráči: Viktor Degano, Dan Poliak, Dan Stružka, Michal Satin, Gustík Samiec, Jakub Kovář, Štěpán Marcaník, Martin Dohnal, Marek Ročák, Radek Ovesný, Pavel Opravil, Petr Vlček, Roman Petrůj, Petr Juřenčák.

Velké poděkování patří trenérům mladších žáků Václavu Švachovi a Oldřichu Kupčíkovi, kteří své svěřence připravovali po celou sezónu na zápasy a vedli tréninky. Poděkování patří i rodičům mladších žáků, rodiče své chlapce podporovali a povzbuzovali v jejich výkonech.

Slavnostní chvíle a ocenění se mladší žáci TJ Spartak Valašské Klobouky dočkali 12. 6. 2016. V poločase mistrovského utkání mužů TJ Spartak Valašské Klobouky s mužstvem Kelče bylo mladším žákům s rukou pana Josefa Valůžka, člena KFS Zlín, předány medaile za první místo a pohár pro vítěze Krajské soutěže mladších žáků skupiny A. Poblahopřát mladým fotbalistům přišel i brankář ligového mužstva FC FASTAV Zlín Stanislav Dostál. Mladším žákům přišla poděkovat za reprezentaci města i starostka Valašských Klobouk Mgr. Eliška Olšáková, ve svém proslovu ocenila skvělý sportovní výkon mladých fotbalistů a jejich trenérů.

Mladším žákům děkuje za skvělou reprezentaci vedení fotbalového oddílu TJ Spartak Valašské Klobouky a věří, že v podobných výborných výkonech budou žáci pokračovat i v následující fotbalové sezóně.

 

tz, Mgr. Jiří Ročák