Reklama

19. 04. 2021

Dnes má svátek: Rostislav
čtvrtek, 29 prosinec 2016 17:51

Fotbalista Brumova Olin Bartozel přestoupil do Valašského Meziříčí

BRUMOV - Poslední rozhovor s Olinem Bartozelem před odchodem do nového klubu, přejeme mu všechno nejlepší v novém působišti a dobrou střeleckou mušku.


1. Oline, ty jsi se před 4 a půl roku vrátil z Karviné a teď ses ve 24 letech rozhodl opustit náš tým a přestoupit do Valašského Meziříčí (divize E), co tě k tomu vedlo?
,,
Ano rozhodl jsem se změnit působiště. Občas má člověk potřebu něco změnit a přesně to je můj momentální případ, chci změnu".


2. Kdy se ti v hlavě začala rodit myšlenka o odchodu z klubu?

,,Já jsem se soustředil, abych dohrál podzim, jak jen můžu. Co bude přes zimní pauzu, to jsem řešil až to bylo aktuální, tudíž v době volna".

3. Valaššké Meziříčí po podzimu vede divizi E s náskokem dvou bodů na druhý Dolní Benešov, znamená to, že jdeš pomoci tvému nastávající klubu k postupu do MSFL?
,,Ano úkol číslo jedna je postup do MSFL".

4. Jaké jsou vyhlídky a koncepce ve Valašském Meziříčí, a co by jsi mohl ještě o klubu prozradit?
,,Jak už jsem uvedl v předchozí odpovědi, tak klub by určitě chtěl postoupit do MSFL a poté se v ní zabydlet".

5. Ty si pracoval v Kloboucké Lesní a přitom jsi hrál v Brumově fotbal, jak se teď změní tvůj pracovní a fotbalový režim?
,,Tak práci budu mít ve Valmezu a přitom budu hrát fotbal, takže to bude dost podobné".

6. Do Valašského Meziříčí to je 50 km, budeš dojíždět nebo tam budeš bydlet?
,,Mám domluvené ubytování, takže tam budu trávit dost času".

7. Pojďme se vrátit ještě zpět k Brumovu a podzimní části, z tvé strany moc spokojenost asi být nemůže (dvě branky)? I to vedlo ke změně působiště?
,,Ano je to špatný podzim, necítil jsem se zrovna ve své kůži, proto jsem se rozhodl pro změnu".

8. Jak se k tvém odchodu postavilo vedení, přece jen si byl jeden z lídrů týmu a tvůj odchod bude jistě oslabení pro náš již tak mladý tým?
,,Tak vedení mi dalo zelenou, bavil jsem se s trenérem, řekli jsme si, jak to je, že chci do toho jít".

9. Myslíš, že tě dokáže trenérské duo Martin Kolář a Ivan Pecha nahradit?
,,Fotbal je kolektivní hra a myslím, že nikdo není nenahraditelný a pevně věřím, že Brumov bude zápasy zvládat i beze mě".

10. Vypadá to, že na jaře v týmu nezůstane ani Marián Kovář, o kterého se taky zajímalo Valašské Meziříčí, je to pravda?
,,Tak co bude s Mariánem, to vůbec nevím".

11. Oline poslední otázka na tebe, jak si myslíš, že si budou vést v jarní části tví bývalí spoluhráči, je podle tebe záchrana v divizi reálná? A chtěl bys jim, ale i fanouškům, něco vzkázat?
,,Myslím, že to bude težké, ale pevně věřím, že Brumov bude hrát po zásluze divizi několik dalších let, přeji jim hodně štěstí a budu jim fandit aspoň „na dálku".

 

za FC Elseremo Brumov - Lukáš Juřica