Reklama

19. 05. 2022

Dnes má svátek: Ivo
čtvrtek, 19 leden 2017 22:01

Zimní příprava FC Elseremo Brumov, leden 2017

BRUMOV - Zimní přípravu začal brumovský fotbalový klub 2.1.2017. Probíhá v domácích podmínkách. Od zimní přípravy si v Brumově slibují zvýšení fyzické kondice hráčů a jejich celkový tělesný, ale i herní rozvoj.

 

Video - rozhovory - zimní příprava
Autor Lukáš Jurica. střih ELLYS

 

 

Rozhovor s trenérem Ivanem Pechou

Příchody - odchody?
V zimě nás opustil Ondra Sucháček, který má výbornou pracovní nabídku z Německa, která se neodmítá. Ondra svým přístupem a chováním odvedl na podzim velké penzum práce, hlavně v kabině, ale samozřejmě i na hřišti a bude nám chybět. Náš nejlepší střelec podzimu Marián Kovář se vrací zpět do Slovácka po skončení půlročního hostování, a kde bude pokračovat, to v tuto chvíli nevíme. Do Val. Meziříčí pak přestoupil Olin Bartozel, který dostal nabídku z ambiciózního klubu a chtěl jít zkusit hledat štěstí tam. U Lukáše Martinky přetrvává stále zranění, kdy navíc Lukáš projevil zájem jít pracovat k armádě, takže jeho další fotbalové působení je i tímto ohroženo.

Co se týká příchodů, tak byli opětovně osloveni hráči, o které jsme se zajímali již v létě + někteří noví, ale ani nyní tito kluci i přes prvotní příslib nakonec do Brumova jít nechtějí. Bohužel jenom hrát dneska divizi již není pro hráče lákadlem a je plno ambicióznějších klubů hrajících nižší soutěže, které jsou schopny udržet hráče v těchto třídách za pomocí finanční motivace. Navíc tam nemusí hráči tolik makat a cestovat, jako je tomu třeba právě v divizi. V tuto chvíli stále ještě jednáme s jedním stoperem, kterého bychom chtěli přivézt do týmu jako náhradu za Ondru Sucháčka a samozřejmě budeme oslovovat i další případné posily. Ovšem vše je otázka chtění samotného hráče a finančních možností klubu. S týmem pak opětovně začal trénovat Lojza Fojtík, který je stále naším hráčem a již má nějaké starty v divizi za Slavičín a v KP pak za Vsetín a Vizovice.

Rozhovor pokračuje ZDE

 

 -tz-